reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A jeszcze jedno, za oddanie komórki jajowej płacą 3 tysiące, a sprzedają za 12 tyś, a ze wskazaniem 18 tyś, to to jest naprawdę niezły biznes. Wiem, bo się dowiadywałam. Rozumiem, że te preparaty i środowisko stworzone dla przechowywania tej komórki kosztuje, ale bez przesady!!!!!!!
 
reklama
Calineczka nie słyszałam zeby któraś dziewczyna z rZądowki dostała pieniądze za oddanie oocytow w jakiejkolwiek klinice , wiec nie wiem czy tobie lekarz powiedział wprost ze płacą .
Migotka spokojnie zaraz bedziesz miec bezsenność spoeodowaną inna dolegliwością :) kciukaski

Liku wlasnie obniżone białko ma większe konsekwencje kliniczne niz podwyższone
 
Hej dziewczynki

Quinnie , kwiatuszek powodzenia na wizytach :tak:

Migotka ostatni będą pierwszymi, a Twoje najsłabsze zarodki mogą okazać się najsilniejsze
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==
Głowa do góry

Dorotka baardzo trzymam kciuki za Hemena. Licze na przewrażliwienie lekarza i dzisiaj okaże się, że z maluszkiem wszystko dobrze :tak:

Lilia kciuki za wysoką betę :tak:

Lolitka oczywiście, że mam na myśli lampkę lub dwie wina i po zakończeniu stymulacji. ja akurat po punkcji piłam wino wieczorem.

Wera witaj i włącz pozytywne myślenie :)
 
Ostatnia edycja:
A ze W ogóle? Generalnie zeby oddać oocyty to trzeba byc dogłębnie przebadanych łącznie z kariotypami, a najlepiej jak juz ma
Sie dziecko bo wtedy jest pewność ze da sie zajść w ciąże z oocytami dawczyni, każda klinika ma inne wytyczne. Czasami jest tak ze kobiety tylko stymulują sie po to by odda jajeczka a nie przy okazji oddają nadmiar .
 
genna, bzdury. ja uwielbiam invicte. mam dzieki niej dziecko. znam lekarzy, polozne, panie z laboratorium. wiedza jak nazywa sie moje dziecko. pomagaja jak moga. lekarze robili wszystko zeby mi sie udalo.

bardzo krzywdzaca i nieprawdziwa twoja opinia!!!!
 
Ja się zgodzę z ladygodiva, mam porównanie z warszawskim invimedem i w invikcie jest o niebo lepiej, jak siade do kompa napiszę szczegóły bo z telefonu pewnie znów mi obetnie pół wypowiedzi...
 
Lady są i wyjątki, niestety większość opini , przynajmniej początkujących osób ktore poyrzebują "opieki" bo raczkują w temacie jest taka sama- fabryka pieniędzy , ne mowię ze wszystkie przez to przeszły ale niestety taka opinia jest powszechna. Dobrze ze jest to nasze forum to możemy sobie pomagać , bo lekarze jadą taśmowy i myślą ze wszyscy wiedza o co w tym Wszystkim Chodzi , nie wszyscy tez pytają lekarza co jak I kiedy, myślą ze to rola lekarza i do rze myślą ale często tak nie jest i są tu takie przypadki , ze Tobie invicta pomogła i masz inne wrażenie to jest plus dla kliniki ale przez te dluuuugie miesiace, lata jakie obserwuje na forum to niestety nie jest różowo
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ladygodiva, od reguł są wyjątki. Ja pisałam o własnym subiektywnym odczuciu. Nie bierz wszystkiego do siebie. Wiadomo, każdy ma inne doświadczenia. Ja, póki co, nie jestem zadowolona, ale mam nadzieję, że to się zmieni.
 
Do góry