reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witam sie wieczora pora ;-)

wera86 daj szanse twojemu kropkowi.. bedzie dobrze...:happy2:

Migotka25 trzymam mocno kciuki. Bądź dobrej myśl, bedzie dobrze !!:tak:

Kwiatuszek powodzenia jutro na wizycie :tak:

Dorotka kochana trzymam kciuki za twojego dzielnego Hermana !! ;-)

Lilia a ty co tam? robisz jutro bete? kiedy najpozniejsz mozesz robic? przy blastce to juz wyjdzie beta ....:happy2:
 
Cześć dziewczynki

Mam do Was pytanie odczytałam właśnie wyniki badań a mianowicie białko S mam poniżej normy. Wiecie może co to oznacza albo co się z tym robi bo wizytę u immunologa będę miała dopiero 20.11 . Białko C i p/c kardiolipidowe mam w normie , na szczęście.

Olusia - Cieszę się że Twoje maleństwa mają się dobrze. Pisałaś wczoraj smska ale nie odpisałam Ci bo miałam gości a potem było już a za późno żeby odpisać. U mnie nic nowego , stara bida. W piątek mam wizytę w klinice , mam nadzieję że wszystko mi się oczyściło dobrze i nie będzie żadnych niespodzianek.

Lilia - Trzymam kciuki za Twoją bete , mam nadzieję że nie wymiękniesz jutro;-) . Będzie dobrze , nie denerwuj się tylko , relaks musi być. Mówiłam Ci że nasze spotkania po transferze przynoszą szczęście także musi być dobrze.

Migotka - Trzymam kciuki za transfer. No ten to już musi być szczęśliwy.

Dorotav - Strasznie Ci współczuję i przykro mi że musisz przez te stresy przechodzić. Mam nadzieję że wszystko się ułoży i w końcu zaczniesz cieszyć się ciążą. Trzymaj się. Buziaki

Zula - Co tam słychać , zaglądasz tu ?
 
Jo.M a ile placilas za te badania bialko S i C i co one oznaczaja w ogole?:tak: odnosnie smsa to mozesz do mnie pisac o kazdej porze dnia i nocy, nie ma problemu :-)


Całuski posyłam ;**********************:-)
 
Ja juz po 5 zastrzyku gonalpeptylu i moje niby skutki uboczne okazaly sie moja paranoja. Czyli sie nakrecalam :)
Olusia7982 bedzie parka - czuje to :)
Calineczka mnie nikt nawet nie zapytal o morfologie przed punkcja, tylko jakie operacje przeszlam i jakie leki biore.
 
migotka25, kciuki za jutro !!!:tak:

dorotka, twój maluch da radę ! :tak:

Ja mam wizytę w środę, ciekawe czy podglądniemy malucha ale nie sądze bo badanie miałam tydzień temu, ale chciałabym aby mój M też zobaczył bo nie mógł być ze mną na prenatalnych.
 
dziewczyny powodzenia na wizytach jutro!! trzymam za wasz wszystkie kciukasy;-)

dorotav spokoju życze i samych pozytywnych wiadomości;-)
migotka ten transfer bedzie tym ostatnim- udanym;-)
 
reklama
Do góry