reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

coleta, super, już zaciskam kciuki za udaną stymulację no i wiadomo szczęśliwy transfer.:tak:

wera86
, dopóki nie ma bety wszystko jest możliwe, trzymam kciuki :tak:

Lilia, będzie dobrze, musi być, trzymam kciuki
best19_%28www.e-gify.pl%29.gif




LISTOPAD

03: Quinnie - wizyta przed crio
03: kwiatuszekq20 - wizyta przed crio
03: Migotka25 - criotransfer
03: dorotav - podglądanie cudu - konsultacja

04: wera86 - wysoka beta !!
05: Aisa79 - wizyta u prowadzącego
05: kate_p7 - wizyta przed crio
05: liskka- wizyta z juniorem

05: Ladygodiva - udany criotransfer

06: Quinnie - udany criotransfer
06: Anulla28 - badania prenatalne, wizyta u prowadzącego
06: Hess - wizyta stymulacyjna

06: sykatynka - wizyta serduszkowa
07: calineczkaa - podglądanie pęcherzyków
07: dorotav - podglądanie cudu
10: Aisa79 - badania prenatalne

10: buniaczek29 - wizyta przed crio
10: gos1512 - kontola
10: calineczkaa - punkcja
12: Luize - podglądanie bliźniaków

12: sykatynka - wizyta serduszkowa
13: dorotav - podglądanie cudu

14: Olusia - podglądanie bliźniaków
15: calineczkaa - udany transfer
17: djazzpora - punkcja
17: buniaczek29 - udany criotransfer
17: kasik36 - wizyta u immunologa
19: djazzpora - transfer

25: Asia_77 - wizyta kontrolna
27: kasik36 - usg połówkowe
30: Olusia - usg połówkowe
dlugowlosa - criotransfer
Komóreczka - criotransfer
andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

inka26 - criotransfer
yplocka1 - criotransfer

mizanka1 - wizyta przed stymulacją
Andziulek - stymulacja

GRUDZIEŃ

02: Kasik36 - wizyta z juniorem
04:
Asia_77 - podglądanie pęcherzyków

11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
17: Agulla84 - genetyk
GizaS - udana stymulacja
kikifish87 - udana stymulacja
 
reklama
Lolitka ja miałam w zaleceniach w klinice lampkę wina (a nie butelkę) przez 2 dni. Nie zaszkodzilo to moim komórkom. Nie wiem też czy pomogło bo razem z lekarzem traktowalysmy to z przymrozeniem oka. Ale tez nie uwierze, ze lampka wina jest w stanie zniszczyc komorki.

Olusia super, że dzieciaczki rosna i wszystko jest ok :-)
 
Jutro mój 3 transfer, ostatni w procedurze. Chociaż wiem czego mogę się spodziewać, mam wrażenie że przede mną najbardziej stresujący transfer jak do tej pory. Do pierwszego podchodziłam z ogromnym optymizmem, moje skrzydła podcięła miesiączka po 7 dniach od transferu. Przy drugim okazało się, że rzeczywiście wygrałam los na loterii a w moim brzuchu mieszka mały Bąbel który przy każdym przyroście bety dawał znać, że jest i ma się dobrze. Nagły krwotok, ostatnie zdjęcie maleńkiego punkciku w pęcherzyku ciążowym, szpital....poronienie.

A teraz sama nie wiem czego się najbardziej boję. Chyba wszystkiego, tego że może się nie udać jak i tego, że po raz kolejny dostanę od życia prosto w pysk po kilu dniach nadziei...

Trzymajcie kciuki, żeby jakoś to jutro poszło. Transfer mam o 14:45... Boję się jak cholera...
 
Migotka rozumiem, że się bardzo boisz, ale kochana głowa do góry i włączamy pozytywne myślenie :tak: będzie dobrze !!! trzymam kciuki &&&&&&

Dorotka za ciebie i twojego Hemena kciukam nieustannie ;-)

Kwiatuszek powodzenia jutro na wizycie

Wera a ty sie nie nakręcaj...tylko beta prawdę ci powie !!! Juz nie raz na forum bylo tak, że dziewczyny byly przekonane o porażce i sie udało....jak i na odwrót - typowe obiawy ciąży i klops-beta ujemna. Tak wic ja nadal trzymam kciuki za ciebie :blink:
 
dorotav - przyszła, wirtualna matka chrzestna Twojego bobo nieustająco trzyma kciuki za swojego przyszłego, wirtualnego chrześniaka/chrześnicę :tak: Powodzenia na jutrzejszej, kontrolnej wizycie. Standardowo zapytuję, na którą masz wizytę??

Quinnie, kwiatuszek - dziewczyny, powodzenia na jutrzejszych wizytach przed crio. Życzę Wam samych pozytywnych wieści :-)

Migotka25 - wiem, że jesteś pełna obaw i dobrze to rozumiem, ale jak napisałaś to Twój 3 transfer i trzymam ogromne kciuki, żeby zasada "do trzech razy sztuka" w Twoim przypadku się sprawdziła, powodzenia.
 
Migotka, kochana trzymam kciuki za Was, za maluszka niech zostanie już z Wami na zawsze i za Ciebie za Twój spokój i wiarę. Będzie dobrze. :tak:

Lilia
, e-matko chrzestna Hemena, wizytę mam dopiero na 17:20, ten doktorek do którego idziemy jest najlepszym specjalistą w usg prenatalnym, mam nadzieję, że powie nam tylko dobre wiadomości.
 
Cześć dziewczyny dawno nie piasałam, ale mniałam dużo stresu( mama jest w szpitalu) i nie miałam czasu pisać. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki, za jutrzejsze wizyty, nie martwcie się uda się na pewno.
 
reklama
Może ktoraś z was jedt zainteresowana lekami mam do odstąpienia Fraxiparine 0,3 10 ampułek waźny do 12.2014, Clostilbegyt 19 tab. ważne do5.2016, oraz na podmiane Luteine 200 20szt. ważne do 1.2015 ja nie wykorzystam, a może któres się przyda, ja startuje w nowym roku
 
Do góry