reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Muszę wam napisać dziewczyny że cały okres przygotowania do zabiegu jak i potem okres wyczekiwania już po przetrwałam dzięki wam!! Bo chociaż nie odzywałam sie wcześniej to od daaaawna jestem z wami. Dajecie niesamowite wsparcie dla wszystkich którzy sa w podobnej sytuacji jak my!Za to bardzo wam dziękuje!! Zycze wam wszystkim i sobie też :-) żeby to nasze marzenie sie spełniło!! i było z nami przez całe życie
 
reklama
malinax84-> po pierwsze, in vitro nie jest naprawde tak starszne jak sie Tobie teraz wydaje-> wiec uspokoj sie i zaakceptuj, ze jest jak jest i ciesz sie, ze medycyna umozliwia nam mimo wszystko zostac mamami:-). Ale tak z ciekawosci, dlaczego lekarz stwierdzil, ze nie macie innej mozliwosci jak in vitro?
co do czasu to u mnie bylo to bardzo szybko-> wpierw pierwsza wizyta, analiza wynikow badan i decyzja o odpowiednim leczeniu (my chcielismy wpierw inseminacje, ale zle sie do niej stymulowalam, wiec nie bylo wyboru). Przecietnie musisz poczekac z 2-3 miesiace do zabiegu (mam ny mysli juz punkcje i transfer). Jak masz inne pytania, jestem pewna, ze dziewczyny chetnie pomoga:-)
betip-> betka super jak na 11dpt:-)
 
malinax witaj wsód nas :-) na poczatku jest ciezko oswoic sie z tą myśla ale potem bedzie juz oki..i tak jak ptencer pisze dobrze, ze mamy taka mozliwosc:tak: a jaki bedziesz miała protokól? wiesz? ja mam długi...od 18.03 jestem na tabletkach antykoncepcyjnych..planowaną punkcje mam na 04.05 ale zobaczymy jak bedzie w rzeczywistosci bo przeciez nie wiadomo jak bede sie stymulowała... jak by nie było w dwóch miesiacach powinnam sie zmiescic...i kto wie moze w maju bede obchodziła po raz pierwszy dzien matki :-) głowa do góry!!!!!
 
Malinax84 - zanim się obejrzysz a już będziesz po, ja zaczęłam przygotowania, czyli wszystkie badania w pażdzierniku, a w lutym juz byłam po...

wszystko zależy od Twoich cykli, badań, protokołu, jaki zaleci lekarz, na szczęście dziewczyny są tu ogromnym wsparciem i służą radą na kazdym etapie, uszy do góry.
In vitro to nie wyrok, a SZANSA!!!!
 
dorocica
to zes zniosla niewasko - 13 to BARDZO ladny wynik. kciuki zacisniete za seksik na szkielku

malina
nic sie nie boj - strach tylko raz nas przestrasza:) wiadomosc jest uderzajaca - ale uwierz, in vitro nie jest straszne. da sie wsio przezyc bezbolesnie (moze tylko troszke wiecej nerwow i kasy jak przy naturalnych starankach:))
 
Dziwczyny u mnie powodem jest całkowita niedrożnośc jajowodów :( dlatego pozostaje tylko in vitro wiem że to nic strasznego i cieszę się ze wogóle jest szansa na to żeby dzidziuś pojawił się :) Jaki protokół to jeszcze nie wiem czekam narazie na wyniki badan hormonów + nasienie partnera i z wynikami do doktora wiec za 2 tygodnie już bedę wszystko wiedział jak cała ta droga będzie u mnie wyglądała... a załamałam się bo taka wiadomość no same wiecie nie jest przyjemna tym bardziej ze mam zaledwie 27 lat ( nawet jeszcze nie) a tu takie problemy .... no nic wiem trzeba sie wziąśc w garść ... i jeżeli moge to dołączę do waszej grupy bo jakoś mi tak lepiej jak sobie z kimś o tym porozmawim bo tak naprawdę to nie mam z kim oprócz swojej mamy a wiecie no z mamą fajnie no ale jakoś tak głupio ..... I OCZYWIŚCIE TRZYMAM KCIUKI ZA DZIEWCZYNY KTÓRE NO SĄ JUŻ PO LUB TEZ CHWILĘ PRZED :**
 
malinax84 będzie dobrze kochana, zobaczysz. Jak troszkę się dowiesz na ten temat, nie będzie Cię już przerażać.
Pamiętaj, pozytywne myślenie jest najważniejsze.
 
reklama
Do góry