reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Eweli a kiedy wybierasz się na pierwsze USG?? ja juz nie moge sie doczekać zeby wszystko sprawdzić, ale nie mam pojęcia kiedy można iśc żeby można było już coś zobaczyć. Dziewczyny jak jesteście już po pierwszym USG napiszcie kiedy to było i co widziałyście :-) Eweli oczywiście trzymam mocno kciuki za twoją piękna i wieeelką betke
 
Eweli a kiedy wybierasz się na pierwsze USG?? ja juz nie moge sie doczekać zeby wszystko sprawdzić, ale nie mam pojęcia kiedy można iśc żeby można było już coś zobaczyć. Dziewczyny jak jesteście już po pierwszym USG napiszcie kiedy to było i co widziałyście :-) Eweli oczywiście trzymam mocno kciuki za twoją piękna i wieeelką betke

betip 4 tygodnie po transferze mozna zobaczyc bijace serduszko :)
 
kwiat_lotosu dzięki za odpowiedź. Jak myślisz kiedy najwcześniej można pójść na usg żeby ginekolog mógł zobaczyć pęcherzyk w macicy?
 
katya, konwalia......no to jakie dni Wam pasują:)??? I jakie godzinki????:)Poplotkujemy przy kawce, soczku vel innych napojach:):):)

U mnie dziwnie...5 dpt....i w nocy miałam cholerne skurcze....nie często bo ze dwa razy ale takie konkretne, musiałam połknąć Nospe....rano zadzwoniłam do kliniki spytać czy mam się niepokoić tymi skurczami czy mogę łykać nocą nospe bo to już druga noc taka.....
Mój lekarz na zabiegu...i inna pani dr powiedziała że nospe brać ale jeśli się powtarza to umówić się na wizytę i trzeba zrobić kontrolne usg:(:(:(...Grzecznie się um,ówiłam i wolne okienko miał lekarz akurat na dzisiaj na 18.20.....
Tak więc pojadę chociaż nie wiem czy to cokolwiek da??????????? Jak myślicie??? Przecież nic nie widac i nic nie wiadomo 5 dnia....:(może jakieś leki mi zmienią??? Biorę dopochwowo luteinę co 12 godzin więc i na noc..a w nocy skurcze:(:(:(...w ciągu dnia , zero skurczy to ja już nie wiem co jest grane.....

Wysoko "zabetkowanym" gratuluje:):):):):)
 
kwiat_lotosu dzięki za odpowiedź. Jak myślisz kiedy najwcześniej można pójść na usg żeby ginekolog mógł zobaczyć pęcherzyk w macicy?

w 5tc powinno być już widać, ale niekoniecznie. Mi kazali przyjść 7-8 tydzień i jeden dzidziol był super, serducho jak dzwon, drugi trochę słabszy i dr miał co do niego wątpliwości, ale na nast. usg podgonił, więc jak widać różnie to bywa. Życzę Ci fajnych widoków ;)
 
Dziewczyny GRATULUJE tym którym się udało
betip - betka super
Ja dzisiaj jestem 41dpt - beta 59 400. Dostałam jakiejś paranoi i musiałam zrobić. Właśnie przyszłam i mi ulżyło:) Ehhh
Trzymam mocne kciukasy za dziewczyny zbliżające się do transferu.
Asiiek - jak tam u Ciebie, już niedługo i będzie z górki:)
szalotka - my zawsze się będziemy stresować albo tym że mamy jakieś skurcze i kłuje albo tym że ich nie ma. Jak masz możliwość to idź do lekarza. uspokoisz się.
ptencer - nadal zero mdłości?
 
Meg...racja...jakby mi nic nie było jeszcze gorzej bym to znosiła znając siebie:)...właśnie dlatego pójdę że akurat okazało się że dzisiaj lekarz ma okienko a skoro tak zasugerowano....to lece:)...mam nadzieję że nie wrócę drastycznie załamana.....:(
 
Ja dzisiaj jestem 41dpt - beta 59 400. Dostałam jakiejś paranoi i musiałam zrobić. Właśnie przyszłam i mi ulżyło:) Ehhh
ptencer - nadal zero mdłości?
Jesli mialas sie denerwowac, to dobrze, ze zrobilas betke-> przynajmniej wiesz, ze wszystko jest dobrze i dzidzia rosnie:-)Kiedy wizytka u gina?
U mnie nadal zero mdlosci, a jutro juz zaczyna sie 11 tydzien, wiec chyba ta przyjemnosc mnie ominie:-)
A jak u Ciebie samopoczucie?
dorocica-> dlaczego transferek juz jutro? Ile komoreczek sie zaplodnilo?

szarlotka80-> wydaje mi sie, ze jest duzo za wczesnie zeby lekarz mogl cokolwiek zobaczyc, gdyz mozesz byc dopiero w trakcie implantacji. Ja tez mialam w noce z rzedu skurcze w nocy i bylam pewna juz, ze sie nie udalo-> po czym caly niedziela przeplakalam. Na nastepny dzien zas zrobilam test, w sumie nie wiem po co, bo u mnie byl wowczas 5dpt i byl juz pozytywny:-)Tak wiec skurcze moga byc pozytywnym znakiem, czego Tobie serdecznie zycze:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
betip gratulacje :)

U mnie dzis 24dpt. Mdlosci,mdlosci i jeszcze raz mdlosci:dry:Bylam u lekarza dzis,oddalam mocz i krew.Dostalam 2 tygodnie zwolnienia,z tym ze 2 tydzien na 50%.Mam sprobowac pracowac a jak bedzie zle,to przedluzymy zwolnionko. Lekarz wyslal tez papiery o 1 usg,ale znajac norwegow to sie naczekam na wizyte:tak:

Dlatego ide na usg prwatnie w nastepna srode :-) Bedzie to moj 7 tc i mysle,ze juz bedzie widac serduszko :tak:
Milego wieczorku kobietki;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry