reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dopiero w czwartek,ostatnio tez tak bylo ,11 dni po transferze zaczelo sie delikatnie,takie "krwawe wloski" a 3 dni pozniej na calego.Nie wiem jakie badania moge jeszcze zrobic bo,to wszystko co robia mi w klinice ,mam ksiazkowe wyniki,nie wiem czego sie czepiac.
 
reklama
sykatynka co do usg ja miałam co 2tyg usg przez pierwszy trymestr i niby to norma bo jeśli coś się dzieje, to można zareagować szybko tak jak u Ciebie i zabieg nie jest konieczny. Na początkach ciąży takich wczesnych do 10tyg nic nie zwiastuje że coś może się wydarzyć. Wolniejsza akcja serca, to nie problem bo się pompa dopiero rozkręca. Za mały rozmiar, albo za duży, to tylko tabele wiec CRL no chyba że bardzo niskie, może coś zwiastować ale nie musi. Po prostu nie da się przewidzieć co może się zdarzyć. Swoją drogą może to ten zarodek powinien być podany, wgryzł się stosunkowo szybko bo moim zdaniem już 5dpt miałabyś pozytywną bete. Pewnie tego samego dnia był 5/6 AA:-). A to znaczy że to najlepszy z najlepszych.

Annemaie masz w sobie trzy zarodki, może jeden trafil na naczynko i to lekki krwotok, albo niski prg. Który to dpt?
 
To moj 2 transfer,bety nie zrobie wczesnije ,bo tutaj sie prywatnie tego nie robi,a moja klinika wyznaczyla termin na czw, i nic z tym nie zrobie.To nie Polska,kochana.
 
Nie mialam histeroskopii robionej,mialam badany sluz i grubosc scian i wszystko ok.nic wrogiego nie znalezli.Bede w czwartek z dokiem gadala to sie go zapytam jak sie na to zapatruje.
 
reklama
Annemarie, jeśli się nie uda (ale wierzę że się uda, może jest tak jak pisze Kate, któryś trafił na naczynko, albo tak jak niektóre kobiety mają ze mimo ciąży w okolicach @ mają plamienia), to dwa nieudane transfery to jeszcze nie powód aby się poddać, można zrobić histeroskopie diagnostyczną, może jest jakas przeszkoda, której na usg nie widać....
 
Do góry