reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hess zmiany zachodzą powoli, czasem na początku jest bardzo burzliwie a potem przychodzi stabilizacja. Uda Ci się z dietą, pewnie parę razy się potkniesz takie życie:-) mówię to z doświadczenia własnego - jak rzucałam palenie, a paliłam długo bo z 15lat z małymi przerwami(próby rzucenia). Przed ostatnim podejście udało się rzucić na stałe mam nadzieje, ale to była już 3 próba :-) gorzej jest wtedy gdy w okól wcale życie się pięknie nie układa i człowiek by wrócił do starych nawyków. Dasz rade babo! nie wymagaj od siebie za dużo i ciesz się nawet małym twoim sukcesem a z dnia na dzień będzie lepiej...
 
Dziewczyny wpadłam tylko sie pochwalić, i lece dalej...
16dpt
Beta 2899
Prog 13,95:)

Bety!!! Dr G ma moc:) bedzie dobrze :) trzymam mocno kciuki:*

Hess^^:*** ze wszystkim sobie poradzisz :) malymi kroczkami^^ ja tez bylam wstretnym palaczem, ale rzuciłam w trakcie staran i podejsc do iui. W listopadzie miną 2 lata od kiedy jestem czysta... a co do diety to wlasnie walcze z ksiazka bezglutenowa..;)
 
11666107_1567955393444053_8483041922099082018_n.jpg



... i nie wiem naprawde dlaczego moj M mowi ,ze czasami ciezko mnie zrozumiec...!!!;-)
 
reklama
Do góry