reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Emi super wieści, ach jak ja ci zazdroszczę ze widziałaś się ze stefkiem :) ja jeszcze prawie 2 tygodnie i chodzę po ścianach....
 
Emenems super wieści!!! gratulacje po raz setny:tak:
Pamiętam, że trafiłam na to forum, kiedy Ty oczekiwałaś na punkcję...:) a tu już 6cio centymetrowy Stefan robi fikołki w Twoim brzuchu :-p superrrr :)
 
Hej kobietki,

Piszę, bo wszystko wskazuje na to, że do Was dołączę niedługo :-) Pisałam ostatnio do Was o tych inseminacjach, że nie wiem co robić. Dzisiaj pojechaliśmy na wizytę do innego doktora-profesora i w sumie dał nam do zrozumienia jasno, że nic z tego nie będzie przez inseminacje.. i w sumie tylko po to możemy do nich podejść, żeby mieć program rządowy. A jeśli mamy możliwości poleca od razu ivf... Jednak :) ze mną wszystko ok, ale właśnie wyniki męża powiedział obniżają o wiele szansę na udaną inseminacje.. także tego .. będę Was tu czasami męczyć jeśli pozwolicie :)

emenems, gratulacje, super... :)
 
Dziewczynki kochane, oto kalendarz :) będę teraz trochę wolniejsza to postaram się wrzucać go bardziej regularnie... ale jak skończę pierwszy trymestr to oddam którejś z was, bo przynosi szczęście :D

LIPIEC

06/08: UdaSie - udany criotransfer
07: inga po - udany transfer
10: najki - wizyta przedstymulacyjna
10: Bety 72: wizyta przed crio
10: annemarie: wizyta przed crio
13: Bety 72: udany criotransfer
14: Daria - wizyta kontrolna przed crio
14: Sykatynka - wizyta kontrolna
15: Szkrabek - usg połówkowe
17: kate - usg połówkowe
20: Daria - udany transfer
22: Najki - punkcja
22: Sykatynka - usg prenatalne
27: Najki - udany transfer
30: kate - spotkanie z maluszkiem przez usg

Stacy - stymulacja i udany transfer
Annemarie - udany criotransfer


Inga Po - a ty miałaś wczoraj punkcję? Jak poszło? Wpisałam cię wstępnie na transfer na 7... masz jakieś info jak zarodeczki? ile jajków pobrali? :D
 
Hej Sykatynko dzięki za zainteresowanie ;) pobrali mi 4 kom i tym razem tyle wyszlo z obu jajnikow bo dr pobral tez prawego, dziś rozmawiałam rano z embriolog i z tego co zrozumiłam bo dosć sie zdenerwowalam jak mi powiedziała, ze nie ma dobrych wieści, ze na tą chwile żadna sie nie zaplodniła ale zeby jeszcze nie tracicic nadzieji bo czekała jak dojrzeją troche( wynika wiec ze są niedojrzale) i w efekcie opóźniło się podanie armii. Mam dzwonić w sob o 10 to juz bedzie wiadomo co i jak. Nie łudze się więc juz za specjalnie lize rany i plan jest taki że odpoczywam z 4-5 miesiecy no i przygotowuje się na klinikę w Białymstoku, Warszawie ewentualnie Krakowie. :-)
 
reklama
Do góry