reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Sykatynko ja właśnie tez odgruzowuje mieszkanie:D a w tle ddtvn:p i Pani prowadzaca ma sukienke w bociany! ♡♡♡♡♡
 
reklama
Dopiero 20:(( dlatego nawet sie jeszcze nie chwalilam..:p
W przyszlym tyg jeszcze mam powtorzyc bete i progesteron.

Sykatynko jak Twoj brzuszek? Rośnie?:)
 
Szybko minie :) mam taką nadzieję, bo ja mam usg 14 i chce żeby minęło szybko bo jak zwykle się wkrecam że coś mi ze być nie tak...
 
Sykatynko jak zwykle usłyszysz ze wszystko ok:) i na to czekam i zycze:) a do 14 jeszcze 10 dni wiec zleci, ze hoho, ani sie obejrzysz :)

Ja sie niecierpliwie, bo nawet pecherzyka nie widzialam, ani gdzie sie zarodek zadomowił w macicy.. Beta przyrasta w porządku, wiec staram sie nie ryc, ale wiecie doskonale, jak to jest:) takze czekam na serduszko:)
 
Niebajka taka mam nadzieję, najgorsze jest to, że wtedy nie było żadnych objawów ze coś jest nie tak i gdyby nie usg to zylabym w blogiej nieświadomości.... Stąd te moje swirowanie - bo tylko usg pozwoli stwierdzić czy wszystko jest ok.... :( no ale czas jakoś do usg minie i mam nadzieję że faktycznie po raz kolejny okaże się ze swirowalam zupełnie niepotrzebnie :)
 
Witam dziewczyny w ten piękny dzień z rana:-) u mnie jedna komórka się podzieliła , a druga zgodnie ze słowami Pani embriolog jeszcze nie, także nadzieja nadal jest zobaczymy co ta jedna dzieląca się jutro zmaluje, w każdym razie rollkoster emocjonalny narzie będzie:tak:
 
reklama
Do góry