reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny znalazłam fote na komórce z rym fajnym prześcieradłem którym sie u nas człowiek owija hahahaha zanim zabiegi sa robione :)

Mama meczy mnie o zdjecia z pierwszego trymestru to jej wysłałam to i pisze " po dwoch dniach byłam w ciazy" Ahahahahah

ImageUploadedByForum BabyBoom1436431211.660640.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1436431211.660640.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1436431211.660640.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 73
reklama
emenems wrzuć jakieś z brzucholkiem:tak:;-)
daria znieczulenia dla ciężarnych "nie obciążają" ale też działanie mają mega słabiutkie, więc zastanów się czy w ogóle je chcesz;) może obejdzie się bez:)
 
Emenems a ty juz na genetycznym dowiedzialas sie ze Stefan to Stefan? Czy na razie może to równie dobrze być Stefania? :o
 
Najki - czekam ba weekend maz obiecał ładne jakies zrobic :)

Sykatynka - niestety, Stefan moze byc Stefanią :D moja siostrzenica obejrzała zdjecia z usg i tez " no to w koncu Stefan czy jak?" Tez niepocieszona ze nie wiadomo :)

Sykatynka jak samopoczucie ???
 
Emenems różnie, mam górki i dolki, są dni kiedy wierzę że będzie wszystko dobrze, a są dni kiedy ogarnia mnie strach co będzie na usg... Ostatnio więcej jest dobrych dni, ale potem boję się ze może za bardzo się nastawilam że będzie dobrze i się rozczaruje... A samopoczucie fizyczne dobrze, już mi trochę mija przemeczenie i inne dolegliwości pierwszego trynestru...
 
Kate-

ja mam juz te wszystkie badania za soba,cala immunologie i genetyke. Czeam jeszcze 2 tyg na wyniki. Tuaj za wszystko placi kasa chorych,wiec nie dostane po kieszeni.:-)
 
annemarie to fajna macie opiekę zdrowotną, u mnie gdybym nie miała znajomości to musiałabym innego ginekologa szukać bo w mojej przychodni już nie przyjmują ciężarówek. To będę śledzić twoje poczynania, bo jestem tez ciekawa jak to będzie, mam przeczucie ze to problem łatwy do rozwiązania, tylko lekarze komplikują. Wiesz proste rozwiązania dla prostych umysłów, trudne rozwiązania dla lekarskich umysłów:-p

sykatynka człowiek cały czas się boi, to ze teraz wszystko będzie dobrze to nie znaczy ze potem cos nie wyjdzie, tak naprawdę do 3 roku życia dziecka będziesz się martwic:-p Kiedyś trzeba odpuścić bo padniesz na zawał przed 40tką. Po 1 wy idiopatyczni jesteście, wiec dla mnie dzieciatko będzie zdrowe. Po 2 ty zajmujesz się dziećmi, wiec jakby co na pewno sobie poradzisz, bo kochasz dzieci, nie to co ja:-p przebrzydłe pasożyty:-p
 
Kate, tak, ja wiem, później będzie strach przez całe życie :) nie no ja już znacznie wyluzowalam, więcej jest dni dobrych, mam większą wiarę i nadzieję, ale niewątpliwie przed wtorkowym badaniem znowu będą nerwy. Na tym etapie najbardziej frustruje mnie to, że nie mam na nic wpływu, że mogę żyć w przekonaniu ze jest dobrze a tak być nie musi... Ale jest już znacznie lepiej niż tak że 3 tygodnie temu... Ogólnie jest dobrze, ale wiem, że z wami mogę pogadać to wam wylewamy swoje lęki :)
 
LIPIEC

10: najki - wizyta przedstymulacyjna
10: Bety 72: wizyta przed crio
10: annemarie: wizyta przed crio
13: Bety 72: udany criotransfer
14: Daria - wizyta kontrolna przed crio
14: Sykatynka - wizyta kontrolna
15: Szkrabek - usg połówkowe
16: Madziulka - spotkanie z Kacperkiem
17: kate - usg połówkowe
20: Daria - udany transfer
21: Inka - konsultacja
22: Najki - punkcja
22: Sykatynka - usg prenatalne
27: Najki - udany transfer
30: kate - spotkanie z maluszkiem przez usg

Stacy - stymulacja i udany transfer
Annemarie - udany criotransfer
 
reklama
Do góry