reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
annemarie za późno bo u niej niska rezerwa i musi być ivf a nie mają pieniędzy. Do MZ się nie kwalifikują ze względu na wiek. Mówiąc za późno mam na myśli to że wcześnie j pewnie udałoby się naturalnie a teraz jest problem i ich na alternatywne rozwiązana nie stać. Co do wieku, to i w wieku 40 lat da się naturalnie zajść w ciąże bez problemu. Moje ciotki mamuśkami zostawały w wieku 40 lat a rekordzistka w wieku 46:-) ale to czasy były inne, nas niszczy cywilizacja. Bardziej przeżywam to że zrobiła kobita kawał dobrej roboty i mogłaby teraz gratisika dostać a nie to...A na leczenie ich po prostu nie stać...


Madziulka ja chyba nie mam zdania kogo bym bardziej chciała, dziewczynki są słodkie no i imie mielismy już takie fajne niby pospolite ale tak mi się podobalo..A chłopaki to mężczyźni mamusi. Pamiętam nie raz jak zachwycałam się zakupami matki z synem. Wysoki chłopak dźwiga zakupy mamusi do auta:-) a ona taka dumna. No i z dziewczyną tak nie pożartujesz jak z chłopakiem, ja zawsze miałam lepszy kontakt z chłopakami niż dziewczynami. Nie jestem i nigdy nie byłam typem przedszkolanki , albo kokietki słodkiej do wyrzygania nie lubię takich okazów:-p więc syn jest strzałem w 10, jest najbezpieczniejszy wiem, że nie ubije a nawet na piwo kiedyś pójde:-p

Kate-ja sie absolutnie nie poczulam urazona ,wszystko Ok, tylko jak slysze to zestawienie slow "za pozno " to sie juz noz w kieszeni otwiera. A jeszcze przed chwila czytalam na interii debate sejmowa o in vitro...:angry::angry::angry: to smutne,przerazajace po prostu uwlaczajace czlowiekowi:no:Ide z psami ,zeby ochlonac bo mnie szlag lekko trafil:-) po debacie sejmowej,co za banda....



Bulwersujące szczegóły debaty w Senacie. "Otwieramy piekielne wrota" - fakty.interia.pl
 
annemarie idz z tym psem i ochłoń!;-) Głupota nie boli dlatego idiokracja się szerzy a mądrzy ludzie wymierają.
 
Sykatynka_ nie dzwoniłam jeszcze. Kurde, mam nadzieje ze dostaną te środki. Nie wiem do kiedy wstrzymać się z decyzją i zmianie kliniki. Ech....
 
Hess, ale na jaką zmienisz? W novum już dawno nie ma miejsc, to samo w invimedzie.... Chyba że gdzieś poza Warszawę chcesz jechać.... No ale za parę miesięcy powinni chyba dostać te środki, niezależnie od ew. Zmiany rządu....
 
Cześć dziewczyny !
Jestem tegoroczną kwietniową mamą. Piszę do Was, ponieważ do naszej grupy niestety dostał się "złośliwy troll". Chcę Was uprzedzić abyście i Wy nie dały się nabrać, ponieważ ta dziewczyna już drugi raz okłamuje, że ma dzieci. Nas wrobiła w bliźniaki...Wyślę Wam jej fotkę i przekazujcie dalej ! Jej nick to Olusia7982 ale nick może zmienić więc każdy musi wiedzieć jak wygląda żeby nikt więcej nie popełnił tego błędu co my i jej nie zaufał i nie pokazywał prywatnych fotek i udostępniał o sobie prywatne wiadomości...

Zobacz załącznik 699661Zobacz załącznik 699662Zobacz załącznik 699663Zobacz załącznik 699664
 
reklama
Do góry