reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No ja ci powiem, że jak patrzę wokoło jak wszyscy nasi znajomi dziadzieja i rosną im brzuszki a potem patrzę na mojego, który z każdym rokiem wygląda lepiej to nawet dumna jestem :o ale on ma też niestandardowy zawód i nie musi się codziennie w gajer wpychac, tylko ubiera się jak chce :) i tatuaże nie przeszkadzają :o tylko ja nie mogę się teraz zapuscic żeby mu dorównać :p

No to jak u mnie - generalnie jak mowisz , mało facetów dba o sibie niestety - widze chłopaków w moim wieku to przykre sle wiekoszsc takie roztyle knurki z jakimiś niezadbsnymi fryzurami broda czy co gorsza , dłońmi...
Wiem jak sie czujesz :) moj maz ma 37 lat i nigdy nie wygladal lepiej :)

Zawsze jak jedzie sam do polski to potem mi opowiada gdzie i jaka baba sie do niego uśmiechała ahahahaaha

Moj tez ma prace w ruchu i oczywiscie całe przedramiona ma wytatuowane i to nie jest zaden problem

Sykatynka ja juz wczoraj mu moeilam ze czuje sie jak muflon przy nim i nic teraz nie zrobie i strasznie narzekałam, i obiecalam sobie e za rok na wiosne bedzie z przodu wózek a z tylu moj pieknie wyrzeźbiony tyłek :D hahahaaha
 
reklama
sykatynka ja zawsze bylam szczupła i jakoś zawsze miałam wysokich i chudych i jak mi się trafił kiedyś taki misio (grubasek) to jakoś radar mi się włączył na takich misiowatych. Tylko wszystko fajnie niech brzusio będzie, bo mój M powinien ważyć 80kg przy 186 i dla mnie to był wychudzony blee takie 90kg już lepiej:-p Teraz waży 100kg i jest dobrze trochę bym poprawiła rzeźbę i bym tak zostawila. Tylko z czasem metabolizm zwalnia no i to jest niezdrowe:-(
 
Mój na dodatek co jakiś czas chodzi z chłopakami na męskie wieczory... Ostatnio opowiadał mi ze podeszła do niego jakaś laska i spytała się wprost czy mu się podoba, a on na to że podoba mu się tylko jedna dziewczyna na świecie i szczęśliwie jest jego żona :)
 
No ja to akurat z tych zakochanych w mężu jak nastolatka wiec mogłabym godzinami sie podniecać jak świeżo poznanym facetem hahahaha poza dniami gdzie wyprowadza mnie z równowagi oczywiscie i udusiła bym gnoma gołymi rekami :D

Kate - waga wadze nierówna jak mowisz, samo cieczenie to nie da duzo w późniejszym wieku jak mowisz metabolizm jest zupełnie inny trzrba dopasowac do trgo diete, pory posiłków itp

Ja tylko nam nadzieje ze nasze dziecko bedzie tak samo na tym punkcie stuknięte jak my :)chociaz, przyjmuje opcje ze urodzi nam sie tzw mały rusy ślamazarny grubasek hahah tez bedziemy kochac nad zycie :)
 
Emenems - jak Wy prowadzicie zdrowy tryb życia to i dziecko będzie tego nauczone. A czy potem to utrzyma to nie wiadomo, ale myślę że tak :)
 
Mi w invikcie słowa nie powiedzieli o tsh.. sama musiałam pierwszego doktora błagać o receptę. A później się wkurzyłam jak koleżanka zaciążyła, że ona miała wyżej i zaszła, a ja muszę brać leki, choć nie stwierdzono niedoczynności i dlatego odstawiłam.. i ona też teraz ma 4 wynik i nic jej nie kazali brać..
Mam nadzieję, że nie przesuną mi przez wynik ivf ;/ bez przesadyzmu ;p wszyscy moaj mama, siostra mają całe życie taki wynik i jakoś mama bez problemów urodziła dzieci..
Jak ktoś ma stwierdzoną niedoczynność, to oczywiście, ale dlaczego mam się faszerować do końca życia, żeby cyferki się zmieniły..
 
reklama
Do góry