reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Moniusia, a co bedziecie ustalac na wizycie 7.08? ja mam 11.08 i pewnie od wtedy dalsza stymulacja. To moja piersza procedura (i oby ostatnia), ale pytan mnóstwo!
 
reklama
anika, aha :) no to dobrze, że dadzą radę , bo oczywiście stres ;D ale nie wiem czy coś będę miała, bo cisza :) na wizycie zbada mnie i też stymulacja się zacznie :) gdzieś tak mówił przez tydzień i 4 dni i punkcja :) Jeśli będzie 17-ego to termin porodu mam w rocznicę mojego ślubu :)))) więc musi się udać :p I czuję, że tak miało być chyba hehe ;)

Fajnie, jesteśmy na podobnym etapie :) Moje podejście też pierwsze :) Tyle, że ja nie próbowałam tego wszystkiego co Ty :) Nie chciałam się w to bawić i stresować.. :( od razu ivf :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny od którego dc zaczynałyście długi protokół? Ja jak miałam 4 lata temu to jakoś pod koniec cyklu i ogólnie po mc już była punkcja i transfer. Teraz jadę w 15dc i chyba też takj będzie ale nie wiem bo jeszcze nic nie uzgadniałam z dr i ogólnie to nie wiem czy będzie kazał powtarzać badania bo przez ostatnie 6 mc podchodziłam do trzech crio.
 
Dziewczyny od którego dc zaczynałyście długi protokół? Ja jak miałam 4 lata temu to jakoś pod koniec cyklu i ogólnie po mc już była punkcja i transfer. Teraz jadę w 15dc i chyba też takj będzie ale nie wiem bo jeszcze nic nie uzgadniałam z dr i ogólnie to nie wiem czy będzie kazał powtarzać badania bo przez ostatnie 6 mc podchodziłam do trzech crio.

Ja od 21 dc spray do nosa
 
Haha masakra :) w sumie jak rodzisz to na takie rzeczy się nie patrzy, ale fotel usg to raczej takie miejsce czyste :p więc też się stresuję, ale oby nie przylazło nic :p DOPIERO ZA 10 M-CY!
 
anika11 - ja rozmowę a anestezjologiom miałam w dniu wykonywanej punkcji, standardowe wykonanie wywiadu, zbadanie ciśnienia, waga o ile dobrze pamiętam. Jednak zarówno punkcję jak i transfer miałam w tygodniu, ale tą niedzielą się w ogóle nie martw! Lekarz będzie na Ciebie czekać, zrobią wywiad i znając życie, nie będziesz jedyną tego dnia pacjentką na oddziale;-)
 
Bety, ja od poczatku cyklu antyki do konca opakowania, a od 15dc gonapeptyl. Badania sa ważne 6mcy, więc jesli nie mineło tyle czasu, mozesz byc spokojna :)

Moniusia, za pierwszy badaniem w czasie 2 stresowalam się dokładnie tym samym, a potem juz luzik :) idziemy pdoobnie! niech nam się szczęsci :)
 
reklama
Do góry