reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

To ja z innej beczki. 8dpt i strasznie bolą mnie plecy + zauważyłam tak jakby mini brunatne plamienie wielkości dwóch ziarenek grochu. Myślicie ze to ok ?

Plamienie w dniu spodziewanego okresu nawet będąc w ciąży "naturalnej" jest czymś normalnym i lekarze o tym informują. Jeżeli bardzo dokucza Ci ból - zadzwoń do lekarza, może zwiększy dawkę leków?
 
reklama
Madzia27 nie miałam hiperki. Po prostu mnie bolalo i czułam się taka pełna strasznie. Później byłam u lekarza i powiedział ze mam szmery na sercu ale chyba nie od tego mnie bolalo. OlaSzy juz mnie tak nie boli wiec chyba zaczynam świrować :D
 
Dobra teraz panikuje. Na prawde mam plamienie (brunatne). Miała ktoras z Was cos takiego? Martiwe sie bo dzisiaj caly dzień pralam i wieszalam pranie na balkonie... i nie wiem czy to nie byl zbyt duzy wysilek ? :(
 
Jesi u mnie niestety plamienia oznaczaly poronienie ale wcale nie musi tak byc podobno do poki nie ma zywo czerwonej krwi to plamienie nie musi oznaczac najgorszego, moze masz za niski progesteron. Kiedy go badalas ?
 
reklama
Nie pamietam dokladnie ktory dzien za pierwszym razem 6 tydz. Ciazy za drugim razem 7 tydz. Moze tez kropek sie wgryza i stad masz te plamienia.
 
Do góry