reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

info dla dziewczyny przed crio lub przed kolejną stymulacją, które ejszcze po 1 listopada nie były na wizycie... może wiecie, a może nie, więc piszę..

od 1 listopada do stymulacji ivf i crio wymagane są nowe badania (z krwi i posiewy: HBc przeciwciała, toxo igg, igm, różyczka igg, igm, cmv igg/igm, cytologia, biocenoza pochwy i wymaz na chlamydię)

dowiedziałąm się o tym z innego forum i tak sobie myślę, że kliniki powinny o tym informować, bo potem parom przesuwają transfery o miesiąc, bo np posiew jeszcze nie wyhodowany :/ bez sensu! mogliby maile powysyłać czy coś, a tak na twarz sie człowiek dowiaduje w 11dc, a za tydzień crio ma być - no i nie bedzie, jesli z posiewami się nie wyrobią :.

w perspektywie crio, co którego mam podejsc na poczatku stycznia, zadzowniłąm dzisiaj do swojej klinki, dowiedziałąm się, co i jak i w ten sposób na niedzielnej wizycie moja gin oprócz usg pobierze też posiewy i będą miała je ze sobą i nie będę się stresowac, że do crio nie zdążę... oczywiscie badania z włąsnej kieszeni płatne :D
 
reklama
Anika 11...jesteś pewna? Ja zaczęłam stymulację po 1.11 i nic mi dodatkowo nie kazał robić.nawet nic nie mówił a rozmawiałam z nim o nowych wytycznych :-)co do wymazu na chlamydia to robilam niedawno i rzeczywiście musiałam płacić i to 180 zł!
Właśnie zrobiłam zastrzyk z prolutex i jest ok...jak przy menopurze a może i nawet lłagodniej przynajmniej narazie a co prawda PAN w aptece dał mi mega małe igielki 26G może dlatego :-) narazie wolę to niż lutka dopochwowo 3x 2 :-)
 
Missidor, info od dziewczyny, która wczoraj miała wizytę w Gamecie. Dzis potwierdzilam to telefonicznie. A w jakiej jestescie klinice?
 
Missidor, a może miałaś te badania, o których pisze do kwalifikacji? To Twoja pierwsza procedura? 180zl to pewnie miałaś.potrójny pakiet z myco u ureaplasma?
 
Kate gratulacje ale poród faktycznie krwawy.

Magda no na pewno warto wycierpieć swoje aby dojść do celu czyli do upragnionego maleństwa. Madzia Ty masz fajnie masz jedno maleństwo a zaraz będzie drugie, będzie wesoło....
 
kate dzielna babka jesteś!!! dobrze, że wbrew pozorom, szybko poszło;)
a nacinanie krocza...da się znieść?:eek:
emi dopisane! :tak:
anika mam nadzieję, że to jednak nieprawda...czekam na wizytę i na crio! nikt mnie o nikim nie informował...ostatnio te badania robiłam jakoś w kwietniu/maju - przy kwalifikacji..bez sens totalny i wywalanie kasy w błoto. A najbardziej wkurzające jak się wszystko w efekcie przedłuży :confused2: Chyba jutro zadzwonię do Invicty i dopytam..ehh ciągle schody :/

Najki jaką masz wadę macicy?
Kachna mam macicę jednorożną Macica jednorożna - Staraniowy.pl Wyświetl temat - macica jednorożna | Stowarzyszenie na Rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji w skrócie duże ryzyko poronień, mało miejsca dla dzieciątka..
 
Najki, jeśli chodzi o badania, które robi sie do kwalifikacji, a ktorw tez u mnie juz stracily waznosc, to w Gamwecie zeobia mi je w ramach programu. A tw badania, o których piszę są wymagane po zmianach,które weszły po 1 listopada. To jakby uzupełnienie tych wcześniejszych. Zadzwoń do swojej kliniki i się dowiedz. Ja też się zestresowalam tym faktem i dlatego skontaktowalam się ze swoją.
 
reklama
Nie wiem, jak jest w innych klinikach, ale skoro wszystkie musiały mieć certyfikaty po 1 listopada, to być może z tymi dodatkowymi badaniami też tak jest
 
Do góry