reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dziewczyny to i mnie dopiszcie w kalendarz 8.12 usg przed transferem; ) Silvia ja mam urwanie głowy z tą moją pieszczocha,jak wzięłam synka jeszcze w gondoli to gdy wyszłam na podwórko to ona siedziała w koszyku na zakupy na dole:)wychodząc na spacer zamykam ja w domu bo biegnie za nami,synek jak był chory i gdy zabkowal boleśnie spał z nami no i oczywiscie kotka ja nie miałam wogole miejsca na poduszce myślałam że będę musiała spać w nogach; ) także myślę że jak będziesz mieć swojego bobaska to będziesz mieć podobną sytuację; ) będzie rodzinka w komplecie; ) trzymam za was mocno kciuki
 
reklama
dziewczyny to i mnie dopiszcie w kalendarz 8.12 usg przed transferem; ) Silvia ja mam urwanie głowy z tą moją pieszczocha,jak wzięłam synka jeszcze w gondoli to gdy wyszłam na podwórko to ona siedziała w koszyku na zakupy na dole:)wychodząc na spacer zamykam ja w domu bo biegnie za nami,synek jak był chory i gdy zabkowal boleśnie spał z nami no i oczywiscie kotka ja nie miałam wogole miejsca na poduszce myślałam że będę musiała spać w nogach; ) także myślę że jak będziesz mieć swojego bobaska to będziesz mieć podobną sytuację; ) będzie rodzinka w komplecie; ) trzymam za was mocno kciuki

Hahaha.... ale się uśmiałam no niezła ta Twoja kotka pieszczoch niesamowity:sly:
Dzięki za kciuki kochana jesteś :)


Najki mogę się też do Was dopisać? jeżeli tak to wpisz mnie proszę na 1.12. wizyta kontrolna dzięki
Suuuuper, że wyniki ok to najważniejsze
 
Chyba wszystkich dopisałam ;-)
a jeśli nie, to piszcie proszę, kogo jeszcze dodać :)

LISTOPAD:
29: anika11 - wizyta kontrolna przed crio
30: pkati - criotransfer :)

GRUDZIEŃ:
01:
missdior23 - transfer :)
01:
silvia84 - wizyta kontolna
02:
kachna84 - wizyta kontrolna
02: najki - wizyta kontrolna przed crio
02: zanetaanna- criotransfer :)
03: Edenlayn - USG połówkowe
07: Emenems - wizyta u położnej
08: 24magda09 - kontrola i USG przed transferem
16: Emenems - wizyta u lekarza rodzinnego
18: Edenlayn - wizyta kontrolna
22: DorotaMie - test genetyczny Nifty

grudzień: annemarie - stymulacja-punkcja-transfer-ciąża!!!
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif

yplocka1 - kolejne podejście, tym razem szczęśliwe
 
Ostatnia edycja:
Najki trzymam kciuki, żeby tym razem zarodek zagniezdzil się w odpowiednim miejscu i został z tobą na 9 miesięcy.

U mojej koleżanki rozpoznano macice dworożną dopiero po 3 nieudanym in vitro.
 
Dziękuję :*
u mnie też nikt jej nie widział przez lata regularnych wizyt u ginekologa.
Pierwsza wizyta u specjalisty, porządne USG i podejrzenie. Skierowanie na HSG, które miało to potwierdzić - no i potwierdziło.
 
Mojej koleżance w opisie Hsg ktos napisał że jajowody drożne ale nie dostała zdjęcia RTG chociaż o nie prosiła. Następni lekarze widocznie już tego nie sprawdzili dokładnie ale ona czuła, że coś jest nie tak i nowà lekarke poprosiła o HSG no i już wszystko było jasne. Dlatego ja uważam, że najlepiej jak by każda z nas miała zrobioną histeroskopie dzięki temu można by wykryć wszystkie wady macicy zanim podejdzie się do in vitro.
 
24magda ja myślę, że cc czy sn zależy od wielu czynników. Po pierwsze od tego jaka jest morfo i ile krwi się straci, jak się goi rana itp.. U mnie była duza starata wiec byłam słaba tak jak ty... Tez kazali się myć tym magicznym różowym płynem:-p Ja ogólnie słyszałam, że po cc dłużej dochodzi się do siebie. Ale to tez zależy, bo moja znajoma miała cc na życzenie i po 2 dniach latała po domu i zajmowała się dzieckiem. Inna znajoma rodziła sn z 12h do tego oksytocyną wywoływali poród, tez ją szyli dość długo no i oczywiście łyżeczkowanie plus anemia efekt 7dni w szpitalu, bo był problem z morfo no i krwawienie się nie zminiejszało. Najgorzej to mieć oksytocynę, dojść po 12h do 6-7cm rozwarcia a pote cc jeżeli jeszcze jest tendencja do anemii, to dziecko pojedzie na neonatologie.. Po prostu wszystko zależy od komplikacji:-) jak ich nie ma to czy sn czy cc to za 2-3 dni się ogarniesz:-)
 
Miłego weekendy dziewczyny [emoji8][emoji8][emoji8]u mnie dzis mam nadzieje, ostatnia impreza w tym roku z odrobinka winka ;) chce juz środyyyy! Najchętniej polozylabym sie do łóżeczka i wstała w środę . Dziewczyny myślicie, ze warto jeść te ananaski przed transferem ?
 
reklama
kate <3 fajowo by było :tak:;-)
2.12 mam mieć wizytę to wyznaczą datę ale stawiam, że 10.12 o ile endo ładnie przyrasta i nie będą cudować z dodatkowymi badaniami, o których pisała anika
 
Do góry