reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hess ale coleta ma transfer wponiedzialek chyba, bo jest klęska urodzaju:tak:chyba ze cos pomyliłam...coleta???

Oluisa przepraszam ze wczoraj nie złożyłam życzeń tak skoncentrowana byłam na moich oocytach ze miałam napisac a potem poszłam się dołować :-(
wiec wszystkiego naj naj zdrówka i pociechy z dzieciaczków:-)

aisa79
niby moja mama to samo mówi :-)
wczoraj przeszłam z wściekłości a po głęboką depresje która utrzymuje się do dzisiaj, ale jest plus tego wszystkiego w poniedziałek jak odwołają ET to mniej boleć będzie...:-(już nic się nie da naprawić... a jak mój chłopak??:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie dziewczynki;-)
Ja się dzisiaj czuję jak na okres, bolą mnie nogi i w krzyżu i ogólnie czuję taki stan przedmiesiączkowy.
Dziś 5 dpt.
Wszystkim życzę miłego dzionka;-)
 
Calineczkaa nie wymyslaj!!! Przestan doszukiwac sie objawow @! Nie szukaj, kazda z nas Ci to powie :) bedzie dobrze i glowa do gory :)
Ja musze zadzwonic do labolatorium dowiedziec sie jak tam moje dzieci sie dziela albo czy sie dziela :( masakryczny strach!
 
Olusia robiłam betkę tez w środę , to był 7 dpt 3 dniowych zarodeczków, beta wtedy była 7,8 tak więc liczyłam ze wdwa dni pózniej będzie około 20 no i było, teraz robię w poniedziałek :) Oby znowu dobrze rosła :) A Tobie gratuluję dwóch serduszek !!!:-)
 
Gos, kochana może one potrzebują jeszcze trochę czasu, aby się zapłodnić. Wczoraj miałaś punkcję?
Qurcze, przykro mi, naprawdę po*******one jest to życie!!!!!!
 
Witam
Gos ale jak to? To jest Twoje pierwsze ivf? Masz endo lub pco? Bo ilość komórke była fajna a że tylko 3 dobre i nie zapłodnione to szok:szok:Współczuję bardzo:zawstydzona/y: Porozmawiaj z embriologiem przy następnejwizycie w klinice wypytaj jakie były te pozostałe komórki MI czy MII i dlaczego tyle odpadło:baffled: Zacznij się suplementować DHEA i konezymem
Goga gratuluję przyrostu bety:sorry:dalej jest mała ale taka powinna być bo jesteś niecierpliwa :tak:oby w poniedziałek byla trzycyfrowa
 
Goga, pisząc swój post, właśnie miałam na myśli objawy in plus;-)
Mam nadzieję, że to blastuś wije sobie gniazdko;-)
Mam nadzieję, że to nie moja wyobraźnia i siła umysłu, tylko faktyczne objawy;-)
Byliśmy dziś w sklepie no i czułam, że wysiadają mi nogi i krzyż;-)
Goga, a Ty plamiłaś może?
 
reklama
Do góry