reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Z tym będę miała problem teraz jedynie znajdę pielęgniarkę która mnie pokieruje z tym
@dżoasia widze ze Ty jestes zaprzyjaźniona z tematem accofilu,czy wiesz cos wiecej o zaleceniach domacicznego accofilu?
Ja mialam zastrzyki co 3 dzien,nic lekarz o wlewach nie mowil,czy one sa jakies lepsze? mocniejsze?czy domaciczne lepiej "działają"?
 
reklama
Transfer będzie w styczniu lutym
Teraz walka z nadzerka i powrót po długim okresie
W życiu bym się nie spodziewała ze coś takiego może być ,a widzicie 3 kliniki i w każdej mówią ze jest ok ,aż do momentu kiedy sama zaczelam grzebać i oooo
Kochana Nam lekarz zlecił podstawowe badania wymagane do vitro TYLKO!
Ja sie z tym nie moglam zgodzic,bo przez ponad 6lat staran nie bylo zadnej ciazy,inseminacje nieudane,nic nie zaskoczylo wiec sama na chlopski rozum podejrzewalam problem z implantacją i dzięki @tina35 ktora mi polecila zrobic te badania dowiedzialam sie co jest grane. I trzeba samemu drąrzyc i szukać,bo czas ucieka a mnie go malo zostalo bo amh kolo1,musze sprawdzic wlasnie po nowym roku
 
Chcia

Chciałabym jak najszybciej, ale dziewczyny mnie uświadomiły, że następny cykl zacznie się, kiedy beta spadnie do zera... a jeszcze muszę miesiąc brać leki immunosupresyjne, dopiero w następnym cyklu byłby transfer... ech.
We środę idę na USG, zeby lekarka zobaczyła co i jak, to miała być wizyta pęcherzykowa...
A jak u ciebie? Kiedy wracasz po mrozaka?

Wizytę kontrolna i usg mam 12 grudnia a po mrozaczka chcemy wrócić w styczniu lub lutym.
Powodzenia jutro na usg.
 
Dziewczyny która będzie rezygnowac z wizyty u Pasnika na grudzień przełom 20-29 dajcie znac będę w Polce i chce do niego wybrac się normslnie maja mnie zapisana jeśli zwolni się termin ,ale może tutaj szybciej doczekam się daty
Pamiętajcie o mnie
Szczęście prosi o pomoc
 
Transfer będzie w styczniu lutym
Teraz walka z nadzerka i powrót po długim okresie
W życiu bym się nie spodziewała ze coś takiego może być ,a widzicie 3 kliniki i w każdej mówią ze jest ok ,aż do momentu kiedy sama zaczelam grzebać i oooo

Szczęście będziesz usuwać nadżerkę?Jakiś lekarz kazał Ci się jej pozbyć do kolejnego in vitro?

@Majaaa trzymamy trzymamy!!!To forum ma moc i ja to wiem na swoim przykładzie :)

@anett96 niestety nie znam nikogo z Rybnika,tylko w Krakowie mam dwie z polecenia ale jeszcze się do nich nie wybrałam.
Mam nadzieję,że wszystko się dobrze ułoży.

@dżoasia mignęło mi,że transfer wstępnie przeniesiony na grudzień?

@Kurcia myślami z Tobą.

@Justin87 ,@chlopkers i pozostałe ciężarówki ;) Jak się Drogie czujecie?
Przepraszam ,że ominęłam kogoś ale mimo,że rzadko ostatnio wpadam cały czas myślami jestem z Wami!!

Powodzenia dla wszystkich transferujących i betujących.
Niech moc będzie z Wami !:)
 
Ostatnia edycja:
Szczęście będziesz usuwać nadżerkę?Jakiś lekarz kazał Ci się jej pozbyć do kolejnego in vitro?

@Majaaa trzymamy trzymamy!!!To forum ma moc i ja to wiem na swoim przykładzie :)

@anett96 niestety nie znam nikogo z Rybnika,tylko w Krakowie mam dwie z polecenia ale jeszcze się do nich nie wybrałam.
Mam nadzieję,że wszystko się dobrze ułoży.

@dżoasia mignęło mi,że transfer wstępnie przeniesiony na grudzień?

@Justin87 ,@chlopkers i pozostałe ciężarówki ;) Jak się Drogie czujecie?
Przepraszam ,że ominęłam kogoś ale mimo,że rzadko ostatnio wpadam cały czas myślami jestem z Wami!!

Powodzenia dla wszystkich transferujących i betujących.
Niech moc będzie z Wami !:)
Tak Lewandowski z novum mówi,ze musze się jej pozbyć,ale u nas w klinikach tego się nie robi
 
Acha, czyli jest szansa, że transfer się odbędzie tylko będzie ciut skomplikowany? ;) A czy wiadomo co u Ciebie jest tą blokadą? Można coś z tym zrobić na przyszłość?
Mam taką budowę anatomiczną - zwężenie w ujściu pochwy, w stronę szyjki, dodatkowo szyjka macicy jest jakoś podwinięta i nie da się tak bezproblemowo włożyć tej rurki z zarodkami, bo jej nie widać. Miałam zabieg poszerzenia tego ujścia, trochę pomogło, ale niewiele. Trzeba znieczulać. Dodatkowo zawsze biorę atosiban, to jest taka kroplówka, która eliminuje skurcze, przy takim trudnym transferze warto się zabezpieczyć. A u ciebie jaki problem stwierdzili?
 
reklama
Hej dziewczyny! Wczoraj w 7 dc byłam na pierwszym podglądzie jajek, mam 2 większe po 13 i 14 mm i 4 mniejsze po 9 i 10mm. Czy jest szansa, że te mniejsze dogonią większe? Albo czy uda się naprodukwać więcej? Jakoś mnie ta ilość nie zadawala, miałam nadzieję że będzie koło 10ciu :(
Biorę Puregon po 225 j a od dziś dodatkowo Orgalutran (jakoś tak).
Druga sprawa to próbny transfer się nie powiódł. Lekarz nie mógł się dostać do macicy twierdząc, że mam jakąś blokadę. Powiedział, że spróbuje jeszcze podczas punkcji to będzie mógł sobie pozwolić na więcej. Czy u którejś z Was też był podobny problem a mimo to doszło do transferu?
Hej dziewczyny! Wczoraj w 7 dc byłam na pierwszym podglądzie jajek, mam 2 większe po 13 i 14 mm i 4 mniejsze po 9 i 10mm. Czy jest szansa, że te mniejsze dogonią większe? Albo czy uda się naprodukwać więcej? Jakoś mnie ta ilość nie zadawala, miałam nadzieję że będzie koło 10ciu :(
Biorę Puregon po 225 j a od dziś dodatkowo Orgalutran (jakoś tak).
Druga sprawa to próbny transfer się nie powiódł. Lekarz nie mógł się dostać do macicy twierdząc, że mam jakąś blokadę. Powiedział, że spróbuje jeszcze podczas punkcji to będzie mógł sobie pozwolić na więcej. Czy u którejś z Was też był podobny problem a mimo to doszło do transferu?
Jeśli chodzi o pęcherzyki to dobry wynik . Czasem jest tylko jedno i się udaje! Ja miałam podobnie , było 5 takich powyżej 10 mm. Pobrali 6 z czego mam 4 blastocysty. 2 od wczoraj w brzuszku i 2 śnieżynki. Będzie dobrze i bez nerwów!
 
Do góry