reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ktory to tydzien ?

reklama
Ble ble oby takich atrakcji jak najmniej ;) jak sobie to przypomne to ::) najgorsze bylo to ,ze pracowalam wtedy na zmiany i jak mialam nocke to sama sie domyslasz jak bylo "fajnie" :laugh:
 
Heh, na szczęście to już za Tobą :laugh:
Gdzie pracowałaś AneczkoK, że bidulko musiałaś zarywać nocki?
 
Pytam bo mam sentyment do służby zdrowia, gdyż mnie również daje pracę:)
 
Ja pracuje na hematologii dzieciecej ale mam plany zeby sie przeniesc na jakis inny oddzial
 
Z tymi miesiącami w ciąży to faktycznie jakieś zakręcone. Ostatnio sprzeczałam się z mamą, bo ona mówi że jestem w 4 miesiącu, bo termin porodu mam na lipiec, a według mnie to piąty miesiąc a dokładnie jego połowa. No i przy rodzinie zawsze głupio wychodzi bo jak się pytają to ja mówię 5 a mama 4. Bezsensu.
 
Saana ja mam dokladnie ten sam problem, mama mi wode z mozgu robi i tez sie upierala ,ze miesiace sie liczy inaczej.Wiec ja swoje a ona swoje.Teraz juz chyba sie przyzwyczaila ,ze to piaty miesiac ale chyba mi nie wierzy , ze to sie tak liczy :laugh: ;)
 
reklama
U mnie też przewałki z miesiącami i jak rodzinka pyta, to zawsze sama sobie miesiąc odejmuje:D, żeby uniknąć pytań, typu jak to możliwe, że 6 miesiąc, a poród w czerwcu:D
 
Do góry