reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupię accofil

reklama
Jak w temacie. Mam kir AA, transfer za 3 tygodnie, a terminy do immunologa na przyszly rok...
Podpowiem ci tylko, że ja w zeszłym tygodniu umawiałam wizytę z immunologiem na ten tydzień za pośrednictwem swojej kliniki i Medicover. Może jednak można to przyspieszyć.
 
Ginekolog nie chce wystawić recepty?
Mieszkam w Czechach, tu sie KIRów w ogole nie testuje (robi to jedna klinika w Pradze, i tylko dla swoich pacjentek), a co a tym idzie nie praktykuje sie leczenia accofilem. W przyszlym tygodniu mam wizyte u mego lekrza, jak rowniez immunologa czeskiego, zapytam oboje o mozliwosc wystawienia recepty. Obawiam sie jednak, ze poniewaz w ogole tego nie praktykuja, nie beda chcieli rowniez wystawic recepty. Ale sprobuje.
Accofil jako lek jest dostepny w Czechach, ale nie w leczeniu KIROW.
 
Mieszkam w Czechach, tu sie KIRów w ogole nie testuje (robi to jedna klinika w Pradze, i tylko dla swoich pacjentek), a co a tym idzie nie praktykuje sie leczenia accofilem. W przyszlym tygodniu mam wizyte u mego lekrza, jak rowniez immunologa czeskiego, zapytam oboje o mozliwosc wystawienia recepty. Obawiam sie jednak, ze poniewaz w ogole tego nie praktykuja, nie beda chcieli rowniez wystawic recepty. Ale sprobuje.
Accofil jako lek jest dostepny w Czechach, ale nie w leczeniu KIROW.
W Polsce też nie jest zarejestrowany do leczenia niepłodności.
 
W Polsce też nie jest zarejestrowany do leczenia niepłodności.
Zdaje sobie z tego, sprawe, ale mimo to polscy lekarze czesto zapisuja accofil na KIR AA. W Czechach z kolei w ogole nie zapisuja (nie bada sie KIRow, wiec lekarze nie maja doswiadczenia z accofilem/dawkowaniem itp).
Nie wiem, czy beda w ogole chciec isc do ryzyka zapisywania leku, ktorego nigdy nie zapisuja. Ale jak mowie, zapytam.
 
Handel poza apteką lekami w Polsce jest nielegalny. Wizytę u immunologa możesz umówić dużo szybciej, nie tylko Paśnik przepisuje Accofil. Bez wizyty u lekarza po pierwsze nie będziesz wiedziała ile go brać, po drugie nikt nie będzie kontrolował wyników morfologii i zrobisz sobie krzywdę.
 
Handel poza apteką lekami w Polsce jest nielegalny. Wizytę u immunologa możesz umówić dużo szybciej, nie tylko Paśnik przepisuje Accofil. Bez wizyty u lekarza po pierwsze nie będziesz wiedziała ile go brać, po drugie nikt nie będzie kontrolował wyników morfologii i zrobisz sobie krzywdę.
Brałam accofil i nie byłam na ani jednej wizycie u immunologa. Dawkowanie ustalała mi moją gin według wskazań Pasnika, nie trzeba do tego specjalnych algorytmów, po prostu są pewne wytyczne. A jeśli chodzi o morfologię to trzeba tylko pilnować aby leukocyty nie przekroczyły 40tys. Brałam accofil codziennie i najwięcej miałam 33tys., a średnio ok 20tys.
 
Brałam accofil i nie byłam na ani jednej wizycie u immunologa. Dawkowanie ustalała mi moją gin według wskazań Pasnika, nie trzeba do tego specjalnych algorytmów, po prostu są pewne wytyczne. A jeśli chodzi o morfologię to trzeba tylko pilnować aby leukocyty nie przekroczyły 40tys. Brałam accofil codziennie i najwięcej miałam 33tys., a średnio ok 20tys.
Czyli miałaś zalecenia od Paśnika, receptę od ginekologa i kontrolę ginekologa. Nie widzisz na prawdę różnicy między tym, a tym że dziewczyna chce bez kontroli żadnego lekarza kupić nielegalnie Accofil przez internet i brać go na własną rękę według zaleceń obcych lasek z internetu? Wiesz jakie ten lek może mieć skutki uboczne?

U mnie po małej dawce wbc przekroczyło 47 tysięcy. Mój ginekolog reagował.
 
reklama
@MagiM z immunologów przyjmujących online:
- profesor Wilczyński w Gamecie Rzgów
- dr n. med. Joanna Kołodziejczyk-Pyrzyk z Bydgoszczy
- dr n. med. Sydor z Krakowa
- dr n. med. Małgorzata Jarosz z Gdyni

Umów się normalnie na wizytę i skonsultuj z lekarzem pomysł brania takich leków.
 
Do góry