reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupię accofil

reklama
Czyli miałaś zalecenia od Paśnika, receptę od ginekologa i kontrolę ginekologa. Nie widzisz na prawdę różnicy między tym, a tym że dziewczyna chce bez kontroli żadnego lekarza kupić nielegalnie Accofil przez internet i brać go na własną rękę według zaleceń obcych lasek z internetu? Wiesz jakie ten lek może mieć skutki uboczne?

U mnie po małej dawce wbc przekroczyło 47 tysięcy. Mój ginekolog reagował.
Nikt nie pisze aby brać leki bez kontroli lekarza. Przecież dziewczyna napisała że będzie rozmawiać z ginekologiem i immunologiem. Ja tylko chciałam podkreślić że nie zawsze potrzebny jest immunolog jeśli ginekolog wypisze receptę.
Moja ginekolog nie reagowała, bo nie było potrzeby.
 
Nikt nie pisze aby brać leki bez kontroli lekarza. Przecież dziewczyna napisała że będzie rozmawiać z ginekologiem i immunologiem. Ja tylko chciałam podkreślić że nie zawsze potrzebny jest immunolog jeśli ginekolog wypisze receptę.
Moja ginekolog nie reagowała, bo nie było potrzeby.
Zobacz temat tego wątku ;-).
Jakby była duża szansa, że czescy lekarze to wypiszą to nie byłoby pewnie tego tematu.
 
Do góry