reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupka podczas każdego karmienia

Dołączył(a)
30 Listopad 2023
Postów
8
Witam. Mój synek 3 miesiące robi kupkę podczas każdego karmienia, karmiony jest MM hipp ar, mleko nie zostało zmienione w ostatnim czasie, kupki są raczej miękkie ale nie wodniste, w ciągu doby wychodzi ok 5 kupek. Czy to normalne, czy ktoś tak miał? Jutro mamy wizytę u lekarza ale bardzo się martwię. Dodam, że przy tym nie gorączkuje, jest radosny, ma apetyt i dobrze przybiera na wadze.
Proszę o informację jeśli ktoś tak miał
 
reklama
Ja miałam tak, co prawda przy starszym dziecku, bo ok. 8 miesięcy. U mas zwiastowało to wyjście pierwszych ząbków. Także raczej to nie to.
 
Witam. Mój synek 3 miesiące robi kupkę podczas każdego karmienia, karmiony jest MM hipp ar, mleko nie zostało zmienione w ostatnim czasie, kupki są raczej miękkie ale nie wodniste, w ciągu doby wychodzi ok 5 kupek. Czy to normalne, czy ktoś tak miał? Jutro mamy wizytę u lekarza ale bardzo się martwię. Dodam, że przy tym nie gorączkuje, jest radosny, ma apetyt i dobrze przybiera na wadze.
Proszę o informację jeśli ktoś tak miał
U mnie tak było kupka po każdym mleku ale u dziecka w 1 miesiącu i to było alergia na gluten też był wtedy karmiony mlekiem AR
 
Do góry