reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

witajcie!!! moj maly jest karmiony piersia i powiem wam szczerze ze nie robil kupki przez 7 dni. Bylam kilka razy z tym u lekarza a le brzuszek mial pusty i lekarze swierdzili ze moze tak byc przy karmieniu piersia. Nie martwcie sie bo wszyscy lekarze tak stwierdzili - sama panikowalam.
 
reklama
dziewczyny to chyba jest normalne w tym wieku,bo moj antosiek tez wtedy bardzo ulewal,nawet do 2 h po jedzeniu potrafilo mu silnie leciec,tak jakby dopiero zjadl.kiedys po takim ulaniu odrazu do lekarza pojechalismy,bo myslalam,ze co smu jest.jakarmie piersia,wiec nie mialam zbyt wielu mozliwosci,ale jesli dziecko jest na butelce,to mozna dodawac taki zageszczacz do mleka,lekarz go przepisuje chyba.ale ogolnie niema sie co martwic,bo to okolo 4 miesiaca samo minie.
taki urok malych dzieci do 3-4 miesiecy maja rozne dolegliwosci typu:kolka,bolace jelitka przy kupce czy wlasnie ulewanie.minie,napewno minie.pzdr
 
tez sie zdarzalo.wszystko bylo normalnie,a dziecko bylo i jest zdrowe.poprostu takie maluchy nie maja jeszcze udroznionego przelyku i samoczynnie im sie pokarm ulewa.
 
co innego,jesli typowo wymiotuje,tzn pokarm wylatuje pod cisnieniem,wtedy trzeba isc do lekarza.ale jesli poprostu wycieka z buzi to normalne.
 
Justynka,dzieki za odpowiedź pewnie nie pozostaje nam nic innego jak czekać aż ulewanie samo minie.Ja też byłam z tym u lekarza i tez nic złego nie stwierdzil,ale oczywiście ja zawsze sie martwie
 
czesc dziewczynki moj maluszek ulewal od 2 tygodnia zycia a nawet bym powiedziala ze chlustal mlekiem, twarozkiem,mlekiem ze sluzem bylam kilka krotnie u lekarza az w koncu przepisal mi taki zageszczacz do mleka lub wody a ja karmie piersia wiec musze odciagac mleko3- 4 razy dziennie i mu daje bardzo mu smakuje a ma juz prawie 4 miesiace powiem ze widze poprawe choc zdaza sie ze chlusta caly dzien i placze bo zwymiotuje i jest dalej glodny ale generalnie przybiera dobrze na wadze ten zageszczacz nazywa sie carabel i pomaga polecam
 
moj synek gdy mial2 miesiace,
tez nie mogl zrobic kupki przez2 dni ale dalam mu cherbatke rumiankowa od 1 miesiac mozna dac tylko troszeczke i pomoglo wiesz moze zjadlas czasem czekolde jesli tak to to powoduje u niemowlaka zatwardzenie i nie moze zrobic kupki prezy sie i meczy ale mam nadzieje ze juz wszytko dobrze pozdrwiam
 
U nas ulewania tez sie zdarzaja srednio 3-5 na dzien. Pare razy mialam wrazenie, ze z Krzysia wyplynelo wszystko co zjadl wczesniej:unsure: Slyszalam, ze tak sie tez dzieje jak dziecku sie nie odbije, ale u nas to niezalezne. Czasem odbija mu sie jak chlopu po piwie;-), a ulewka i tak pozniej jest. Trzeba chyba poczekac do tego 4 miesiaca;-)
 
reklama
Ewelka właściwie to teraz mój Dominik robi jedną kupę na dwa dni,ale musze mu podać espumisan lub wodę koperkową ,bo nie wiem czy bez tego by zrobił.Pozdrawiam
 
Do góry