reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki..

Karolina Mateuszek nie chce pić z butelki a kaszki jak wprowadzę to będę mu robiła gęste i dawała łyżeczką
 
reklama
Ja też już nie podaję kaszki przez smoczek tylko na gęsto. Zmieniałam przez to porę jej podawania, bo przedtem była przed snem a teraz po południu ok 14-15.
 
Anulka59 pisze:
Karolina Mateuszek nie chce pić z butelki a kaszki jak wprowadzę to będę mu robiła gęste i dawała łyżeczką
te nasze maleństwa chyba zbyt sie przyzwyczaiły do cyca ;)
trzeba byuć konsekwentnym :)

i chyba też zacznę podawać łyzeczką kaszkę :) jak na razie to ja jem jej więcej niż Lena ;) bo trochę upije(robię z nadzieją że zje) i reszta zostaje ;)
 
Macio wcina kaszke przez cumla jak sie patrzy ;D
Dziewczyny mam pytanie dajecie dzieciom codziennie obiadki, deserki, sovczki, bo mi sie czasami zdarza ze wypada jeden posiłek i wtedy nie podaje deserka czy obiadku
 
ulka nie przepada za herbatkami i soczkami...konczy się zazwyczaj tak że to ja jewypijam wieczorem..
co do obiadków i deserków.. nie dostaje ich codziennie bo nie zawsze mamy czas..tzn jak sie obudzi albo jak wrócimy ze spacerku to jest zbyt głodna i nie ma szans na słoik bo jest jeden ryk.. a kaszek jeszcze nie próbowałysmy..ale czytajac was widze ze czas spróbowac.. :laugh:
 
Ja sobie ostatnio ustaliłam taki rytm: 8 mleczko, 11-12 obiadek (zupka albo danie), 14-15 kaszka, 17 deserek, 19 mleczko. No i w nocy wypija na 2-3 raty 180 mleka z kleikiem.
 
spróbowałam z kaszką ale nic z tego.. smoczek w buzi powoduje jeden wielki ryk i szukanie cyca.. więc moze na gęsto się uda.. :mad:
 
Dzis rano kamilek zrobił zupełnie białą kupkę, jak mleko.. czy to coś niepokojącego??? pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło!!!
 
reklama
kurcze a teraz była, druga biała kupa, ale dziwne.. nie wiem co mam robić,ciekawe dlaczego to, albo co to,
Pycha no chyba będę musiała zadzwonić
 
Do góry