reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witam się, i witam nowe mamunie:happy:

ja napiszę tylko że dzisiejsza beta wyniosła 10486,2 a poprzednia dla przypomnienia 3480,3
:happy:, oki....jak wróce do chałupy to się odezwę bo znów z tego żałosnego kompa od nich piszę czyli od teściów co chwila się blokuje złom jeden
 
reklama
Witam przyszłe mamy kwietniowe.
Rok temu dowiedziałam się że również będę mamą...cudowne uczucie.
zyczę Wam spokojnej ciąży, dużo zdrowia , wytrwałości i szczęśliwego rozwiązania

kwietniowa mama 2010
 
Witam Was serdecznie, już ponad tydzien śledzę Wasze rozmowy, ale dopiero zdecydowałam się prosic o przyjęcie do Waszego grona. Juz od miesiąca wiem, że jestem w ciąży. Alez to była radość, gdy zobaczyłam dwie wyraźne kreseczki - tym bardziej, że dopiero zaczęliśmy sie starać... Niestety, kilka dni później zaczęłam plamić, badania wykazały niski progesteron, a i estrogeny zaczęły spadać. Dwa tygodnie temu dostalam krwotoku i wylądowałam w szpitalu. Myślałam, że to juz koniec. Ale Fasolka jest dzielna, walczy i choc ciągle plamie i poziom hormonów mam nieciekawy, ona sie nie daje. Tydzien temu widzieliśmy serduszko, które zasuwało 122 u/min!
Dlatego tez postanowiłam przestac się dolować i byc równie dzielna jak nasza Fasolka. I oto jestem tutaj.
Pozdrawiam cieplutko!
 
Witaj FasOlowa...gratulacje...trzymam kciuki za was obie...nie dajcie sie...życze wam siły i wiary...ja krwawilam do 6 miesiaca,co miesiac gdy przychodzil termin @ ...a dziś mam zdrową i silną 5 latke...będzie dobrze...pamietaj ze pozytywne myślenie to podstawa...odganiaj złe myśli jeśli takie się pojawią...będzie dobrze...Buziaczki

Pozdrawiam...

Ps.na kiedy masz termin?
 
tak dziewuszki wlasnie pozytywne myslenie to pomaga i nie lapac dolow pozdrawiam wszytskich i zycze milego popoludnia i wieczorku ja wlasnie zmykam do pracy tzrymajcie sie cieplutko
 
Witam Was serdecznie, już ponad tydzien śledzę Wasze rozmowy, ale dopiero zdecydowałam się prosic o przyjęcie do Waszego grona. Juz od miesiąca wiem, że jestem w ciąży. Alez to była radość, gdy zobaczyłam dwie wyraźne kreseczki - tym bardziej, że dopiero zaczęliśmy sie starać... Niestety, kilka dni później zaczęłam plamić, badania wykazały niski progesteron, a i estrogeny zaczęły spadać. Dwa tygodnie temu dostalam krwotoku i wylądowałam w szpitalu. Myślałam, że to juz koniec. Ale Fasolka jest dzielna, walczy i choc ciągle plamie i poziom hormonów mam nieciekawy, ona sie nie daje. Tydzien temu widzieliśmy serduszko, które zasuwało 122 u/min!
Dlatego tez postanowiłam przestac się dolować i byc równie dzielna jak nasza Fasolka. I oto jestem tutaj.
Pozdrawiam cieplutko!


Witaj. Kiedy poczytasz moje posty zobaczysz, że jestem w podobnej sytuacji. Plamiłam 2 dni, dziś do południa spokój i teraz troszkę rudy śluz, także ciągle wisi nade mną strach, ale jak sama napisałaś-nie będziemy się dołować. Nasze fasolki bardzo chcą żyć i napewno uda nam się szczęśliwie przejść przez te perypetie.
Pozytywne myślenie naprawdę pomaga. Ściskam mocno Ciebie i wojowniczkę fasolkę.
 
niusiaagusia nie wiem czy ten laktator można przerobić na elektryczny ale ja taki miałam przy Kubie i byłam suuper zadowolona. Na początku myślałam że coś źle robię bo nic nie leciało jak próbowałam odciągać a po kilku dniach dopiero okazało się że ja pokarmu nie miałam!!! Później nie miałam problemów z odciąganiem (ciągnie wystarczająco). A mam jeszcze pytanie czy kupiłaś go tu na BB bo widziałam takie ogłoszenie i sama się zastanawiałam ale było już nieaktualne?

Witaj FasOlowa i wszystkie inne dziewczyny które dołączyły do nas a nicków nie pamiętam!
 
Witam się, i witam nowe mamunie:happy:

ja napiszę tylko że dzisiejsza beta wyniosła 10486,2 a poprzednia dla przypomnienia 3480,3
:happy:, oki....jak wróce do chałupy to się odezwę bo znów z tego żałosnego kompa od nich piszę czyli od teściów co chwila się blokuje złom jeden

Beta ładnie rośnie:-)

Witam Was serdecznie, już ponad tydzien śledzę Wasze rozmowy, ale dopiero zdecydowałam się prosic o przyjęcie do Waszego grona. Juz od miesiąca wiem, że jestem w ciąży. Alez to była radość, gdy zobaczyłam dwie wyraźne kreseczki - tym bardziej, że dopiero zaczęliśmy sie starać... Niestety, kilka dni później zaczęłam plamić, badania wykazały niski progesteron, a i estrogeny zaczęły spadać. Dwa tygodnie temu dostalam krwotoku i wylądowałam w szpitalu. Myślałam, że to juz koniec. Ale Fasolka jest dzielna, walczy i choc ciągle plamie i poziom hormonów mam nieciekawy, ona sie nie daje. Tydzien temu widzieliśmy serduszko, które zasuwało 122 u/min!
Dlatego tez postanowiłam przestac się dolować i byc równie dzielna jak nasza Fasolka. I oto jestem tutaj.
Pozdrawiam cieplutko!

Gratuluje silnej fasolki i zdrowka dla mamusi;-)

Wróciłam z miasta ostatkiem sil a jutro do pray, nie wiem jak sobie dam rade z tyi mdlosciami:sorry2:
Miłego wieczoru i spokojnej nocki brzuchatki:tak:
 
reklama
Witam Was dziewczyny i nowe mamusie:-)

Ja wskaukje do Was z rana bo niedlugo trezba sie szykowac do pracy:tak:Wczoraj z M i synkiem poszlismy pierwszy raz do cyrku z poczatku maly siedzial jak wryty na moich kolanach i nic nie reagowal tylko patrzal z otwarta buzia a pozniej w drugiej czesci sie juz oswoil i rozbrykal tylko widzialam ze muzyka ktora grala byla troche za glosna dla niego ale ogolnie bylo ok:-)

Dzisiaj chcemy po pracy pojechac na zlot militariow i maly podejdzie do duzego samolotu zobaczymy jak zareaguje:tak:

Pozdrawiam Was i milego dzionka szczegolnie dla Was "ze zlym samopoczuciem"
 
Do góry