reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

anila comfort wybrałaś właśnie ze względu na męczące gazy u maleństwa?Po zmianie na zwykłe wszystko jest ok?To prawda,ze nr2 jest gęściejsze ,jakby kaszkowej konsystencji?Syci bardziej? Podpytuje bo moja mała od urodzenia ma ciagle o tych samych godzinach mniej wiecej pobudki w nocy na mleko,średnio co 2,5h wstajemy:( Ani kaszki ani kleiki nie wydłużyły jej snu:(
 
reklama
emka - ponieważ od początku prawie mieliśmy karmienie mieszane a obawiałam się dolegliwości to od początku kupowałam comfort - trochę profilaktycznie... na mleko następne przeszliśmy jak skończyła 6 miesięcy, ale od ukończonego 4 dostawała na noc kleik i śpi na nim całą noc więc trudno mi mówić o tym czy bardziej sycące... nie potrafię pomóc z nocnymi pobudkami... Mania pod wieczór zwiększa częstotliwość jedzenia, a jeśli je mniej w ciągu dnia to potrafi na noc zjeść nawet 230 ml aby nadrobić... ale śpi ładnie...
 
Hej hej,

U nas zapowiada sie ladnie,Marceli spi Alan szaleje:) Dzis na obiad kalafiorowa nie chce mi sie nic robic na obiad , zaraz wsiadam na rowerek i pedałuje:)

Nudy ,zamowialm sobie lisciasta zielona herbate na allegro bo ostatnio kupilam zaparzacz w Ikei:)
 
Cześć dziewczyny ;-) Ola właśnie śpi, to mam chwilę żeby napisać. Ostatnio tutaj takie pustki... Ciekawe czym to jest spowodowane? U nas dzisiaj też piękna pogoda. Słonko za oknem i zaraz mam więcej chęci na wszystko;-)
Phelania- ale narobiłaś mi ochoty na tę zieloną herbatę. Mam pyszną liściastą z żurawiną. Niestety piłam ją tylko raz bo Olę po niej wysypsło, ale teraz kiedy już nie karmię to mogę sobie na nią pozwolić ;-)
Miłego popołudnia ;-)
 
Cześć, dziewczyny :-) boję się, że mnie nie pamiętacie. Udzielałam się w wątku w ciąży i tuż po porodzie, potem wpadłam w wir codzienności z dwójką łobuzów, a jeszcze potem głupio mi było się wbijać z powrotem na forum.
Ale postanowiłam zaryzykować :-D Jakoś raźniej by mi było, będąc tutaj. Czasami moje dziecko mnie zadziwia, czasami pewne rzeczy mnie martwią, inne bardzo cieszą. Chyba w kupie (mam równomiesięczniaków) łatwiej :tak:
 
Bakteria ja cie pamietam :-) jakie tam glupio no wiesz:-)
Anila twoja nadrabia pid wieczor a moja zje koli 19 i tyle pitem ba sam widok butli odruch wymiotny :O jutro szczepienie to zapytam i co chodzi oczywiscie sie nie dowiem znajac pania pediatre :-(
 
Oj a ja powoli łapię się za porządki świąteczne, kupa przygotowań- na szczęście prezenty już mam, i te na Mikołaja, jak i te na gwiazdkę :-)szybka jestem :-D pamiętam kilka lat temu to kupowałam prezenty i ostatnią przedświąteczną niedzielę handlową. Nie w tym roku !

U nas mleko 2x dziennie- razem będzie jakieś 310 ml. Nie wiem czy nie za mało??? No i ew. do kaszki mm, tylko, że mam takie na mm i na wodzie, więc różnie dostaje.
 
reklama
a ja mam zawsze dylemat bo jako ml liczy się mieszankę po dosypaniu do wody mleka...ale jak dam kaszkę to robi się ciut więcej ale mleka jest tyle samo o_O Olek zjada 4-5 od kąpieli do rana...po 150-180ml. czasami na śniadanie wciąga własnie 5 porcję...
lece bo jestem padnięta jak mops :/ usypianie starszaka skutecznie mnie rozsypia :/
 
Do góry