reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Przykro mi.

a czym jesteś stymulowana ?

Ja nie zauważyłam by były bardziej bolesne o ile u mnie w ogole sa bolesne,może bardziej obfite.
ale u mnie od jakiegoś czasu tzn od poronienia sprzed 10 lat to miesiaczki w ogóle nie są bolesne.
Gonadotropinami (Gonal F 75 + Ovitrelle).
 
reklama
Przykro mi.

a czym jesteś stymulowana ?

Ja nie zauważyłam by były bardziej bolesne o ile u mnie w ogole sa bolesne,może bardziej obfite.
ale u mnie od jakiegoś czasu tzn od poronienia sprzed 10 lat to miesiaczki w ogóle nie są bolesne.
Nie wiem czego się spodziewać, ale plecy dołem i jajniki mocno bolą, pierwszy cykl po drożności też był bardzo bolesny i tak dumam od czego to może być , wcześniej moje okresy były o umiarkowanym bòlu, teraz gorzej znoszę.
 
Ja nie mogę skumać tych moich testów owu. W poprzednim cyklu ( nie miałam monitoringu) niby kreski ciemniały i pokazały nawet peak. W obecnym cyklu byłam na monitoringu w 8 DC i już były pęcherzyki 19mm. W 9 DC miałam podać sobie ovitrelle. Dodatkowo robiłam też testy owu żeby zobaczyć czy są zgodne z tym co jest a one wogole ciągle jasne na poziomie 0,21 - 0,30 nic nie ciemnieją. Nie wiem o co chodzi. W środę jadę na kontrolę zobaczyć czy pęcherzyki pękły. Nie mam doświadczenia z testami owu i nie mam pojęcia czemu tak się dzieje 🫣🫣
A które owulaki robisz, z jakiej firmy?
 
Hej dziewczyny, może niektóre mnie pamiętają z zeszłorocznych kresek. W październiku był mój szczęśliwy miesiąc jednak los chciał inaczej i w lutym wylądowałam z wielowodziem i obrzękiem płodu w szpitalu. Historia zawiła, skończyło się porodem w 25 tygodniu niestety synek nie przeżył. Jestem po CC więc rok muszę czekać z ewentualnym staraniem ale chciałabym jeżeli nie macie nic przeciwko przycupnąć ma ten długi czas na ławeczce i pobyć z Wami, podczytywałam Was i tak, a chciałabym czasem się do Was odezwać jeśli to nie kłopot.
Ja pamiętam. Przykro mi bardzo 😭😭😭😭 Dobrze, że chcesz u nas przycupnąć. Podziwiam Twoją siłę.
Ciekawe, że mi mój gin w Australii, ten który robił cc, pozwolił na starania od razu. Widziałam go 6 tygodni po operacji. Może wiedział, że w moim wieku to i tak nie zaskoczy. Ja i tak zaczęłam próbować dopiero po 13 miesiącach.
 
Ja pamiętam. Przykro mi bardzo 😭😭😭😭 Dobrze, że chcesz u nas przycupnąć. Podziwiam Twoją siłę.
Ciekawe, że mi mój gin w Australii, ten który robił cc, pozwolił na starania od razu. Widziałam go 6 tygodni po operacji. Może wiedział, że w moim wieku to i tak nie zaskoczy. Ja i tak zaczęłam próbować dopiero po 13 miesiącach.
Ja zamierzam skonsultować to z innym lekarzem (takim który prowadził mnie podczas miesięcznego pobytu w szpitalu) ale to dopiero po zakończeniu połogu i gdy będą wyniki sekcji małego bo chce wykluczyć w miarę możliwości że sytuacja się powtórzy, a badania wykonane w trakcie ciąży niczego nie wykazały
 
W lany poniedziałek zalała mnie🩸 od jutra zaczynam następną stymulację. Tym samym kalendarzyk miesiączkowy zsynchronizował się z normalnym, przynajmniej dni cyklu nie będą mi się myliły z datami😅
czy okresy po stymulacji bywają bardziej bolesne?
Ja jestem stymulowana clo+zivafert na pęknięcie i mam wrażenie, że wręcz przeciwnie - okres jakby mniej bolesny. Pytanie czy to przez stymulacje czy to zasługa ovarinu bo zaczęłam go brać jakoś w podobnym czasie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, wyhaczyłam pinki po 2,99 na Allegro ;) TYLKO UPRZEDZAM - DATA DO LIPCA!!! Ale kto by tam je trzymał tyle czasu ;) Zostało tylko 80 sztuk więc szybciutko wrzucać w koszyki

 
Do góry