reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Cześć dziewczyny! Wiem, że sobota, wiosna rozkwita, cały weekend ma być ciepło i słonecznie, ale mam dzisiaj takiego wkur*a że to głowa mała 🤬 Od 3 dni wszystko idzie nie tak. Planuję, układam, wszystko zdaje się mieć sens i wcale nie jest nadmuchane, ale i tak idzie się je*ać. Momentami brakuje mi już sił na to wszystko 😢
Przepraszam za ten kolejny żalpost, ale gdzie jak nie tu? 😔

Btw, czy to możliwe, żeby mimo owulacji (czysto teoretycznie, niepotwierdzone monitoringiem) nie było skoku temperatury? Czy jak nie było skoku, to ewidentnie owulacji też nie było, mimo peaku w środę?
Masz 50% szansy, że owulacja była mimo braku skoku temperatury. Nikt nic bardziej pewnego Ci nie powie, bo nie ma jak ☺️ Niestety ani jedna ani druga metoda nie dają gwarancji. Musisz mierzyć/obserwowac dalej, zobaczyć jak będzie wyglądało w kolejnym cyklu. A teraz który masz dc? Robisz dalej testy owu?
 
reklama
Masz 50% szansy, że owulacja była mimo braku skoku temperatury. Nikt nic bardziej pewnego Ci nie powie, bo nie ma jak ☺️ Niestety ani jedna ani druga metoda nie dają gwarancji. Musisz mierzyć/obserwowac dalej, zobaczyć jak będzie wyglądało w kolejnym cyklu. A teraz który masz dc? Robisz dalej testy owu?
Dzisiaj jest 18dc. Aplikacja zaznaczyła mi 15dc jako owu i to by się w sumie zgadzało z testami i objawami. Tylko ta temperatura nadal nie zaskoczyła 🙁 Testów już dalej nie robiłam, bo zaczęło spadać i skończyłam na 16dc, ale może jednak trzeba było robić dłużej 🫣 W kolejnym będę robić jeszcze ze 2 dni po peaku. No chyba, że się jakimś cudem udało 🙄
 
Ostatnia edycja:
Dzisiaj jest 18dc. Aplikacja zaznaczyła mi 15dc jako owu i to by się w sumie zgadzało z testami i objawami. Tylko ta temperatura nadal nie zaskoczyła 🙁 Testów już dalej nie robiłam, bo zaczęło spadać i skończyłam na 16dc, ale może jednak trzeba było robić dłużej 🫣 W kolejnym będę robić jeszcze ze 2 dni po peaku. No chyba, że się jakimś cudem udało 🙄
Hej ja miałam podobną sytuację w styczniu. Test 2 kreski a temp nie skoczyła, testy słabe już wychodziły i nagle tydzień później znowu 2 kreski i już był skok temp i faktycznie okres przyszedł później.
 
Dzisiaj jest 18dc. Aplikacja zaznaczyła mi 15dc jako owu i to by się w sumie zgadzało z testami i objawami. Tylko ta temperatura nadal nie zaskoczyła 🙁 Testów już dalej nie robiłam, bo zaczęło spadać i skończyłam na 16dc, ale może jednak trzeba było robić dłużej 🫣 W kolejnym będę robić jeszcze ze 2 dni po peaku. No chyba, że się jakimś cudem udało 🙄
Owulacja może być nadal przed Tobą :) mierz temperaturę dalej koniecznie ☺️
 
Cześć dziewczyny w sobotni wieczór 🙂 @KaMaLi można mi wpisać @. Przyszła w czwartek po południu.
Strasznie jakaś samotna się dzisiaj czuje w tym wszystkim... Podjęłam decyzję że nie stymuluje w tym miesiącu. Muszę odpocząć od leków, hormonów i skupie się na zrobieniu badań genetycznych. Mam już ochotę odpuścić i czekać aż ruszy program IVF. Nie wiem czy mam siłę na kolejną inseminację...😔
 
Hej a ja nie mogę spać, dziś 7dpo wg premom i pokusiłam się na test 🤓
Nie wiem już czy to moja wyobraźnia czy faktycznie duszek wszystkich duszków przebija, czy możliwe aby tak szybo a może test wadliwy :/ po południu zrobię kolejny test no i jutro powtórzę. Co myślicie?
 

Załączniki

  • 20240407_045327.jpg
    20240407_045327.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 171
  • 20240407_050010.jpg
    20240407_050010.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 169
Hej a ja nie mogę spać, dziś 7dpo wg premom i pokusiłam się na test 🤓
Nie wiem już czy to moja wyobraźnia czy faktycznie duszek wszystkich duszków przebija, czy możliwe aby tak szybo a może test wadliwy :/ po południu zrobię kolejny test no i jutro powtórzę. Co myślicie?
Ja coś widzę, jak najbardziej, ale jestem kiepska w fabryczne, więc nie wiem. Trzymam kciuki, żeby to było to! 🍀✊🏻
 
reklama
Ja coś widzę, jak najbardziej, ale jestem kiepska w fabryczne, więc nie wiem. Trzymam kciuki, żeby to było to! 🍀✊🏻
Dziękuję, też biorę to pod uwagę, kreska wyszła do 5 minut tylko ja poszłam się jeszcze położyć i zdj zrobiłam po godzinie bo już i tak z emocji zasnąć nie mogłam. Zrobiłam po godzinie drugi test moczu było mało i już rozcieńczony i wyszła l kreska, żadnej fabrycznej nie ma. Czas pokaże. Jutro planowałam progesteron to może betę też zrobię dla rozwiania wątpliwości 🙈

Tak oglądam ten test I zastanawiam się czy to może być to....kiedyś też trafił mi się test z fabryczna firmy bobotest ale ta kreska była taka kremowa/beżowa. Moja wydaje mi się lekko różowa. Ale może niech ocenią bardziej doświadczone. Mam w domu jeszcze pink test I jutro zrobię chyba 2 różne testy.

A i pod światło też kreskę widać, ale pewnie fabryczną też byłoby widać?
 
Ostatnia edycja:
Do góry