reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

reklama
Ja za to zapisałam się do dietetyczki klinicznej :) zajmuje się pcos i płodnością. Pomyślałam ze na pewno nie zaszkodzi :) zobaczymy, wypełniłam już ankiety i czekam na odzew 💝 bo lekarzy stan ogólny człowieka widzę ze nie obchodzi…a organizm to całość.
 
Ja za to zapisałam się do dietetyczki klinicznej :) zajmuje się pcos i płodnością. Pomyślałam ze na pewno nie zaszkodzi :) zobaczymy, wypełniłam już ankiety i czekam na odzew 💝 bo lekarzy stan ogólny człowieka widzę ze nie obchodzi…a organizm to całość.
Niestety mało jest lekarzy, którzy potrafią połączyć kropki wykraczające poza ich dziedzinę zainteresowania.
Super, że się zapisałas 🥰
 
Pozdrowienia dla wszystkich staraczek!

Nie było mnie tu ojejejej, ile czasu... Ale wracam z pewną nadzieją i proszę o zapis na testowanie na 22.04, w moje urodziny :D

Nie było mnie tu między innymi dlatego, że w zeszłym roku zdiagnozowaliśmy endometriozę i musiałam skupić się najpierw na doprowadzeniu do porządku. Teraz jestem w pierwszym cyklu starań po tej przerwie (łącznie prawie 3 lata bez rezultatów, ale w końcu wiem czemu), a dzisiejsze dwie brązowe plamki dają mi do myślenia!
 
Ostatnia edycja:
Pozdrowienia dla wszystkich staraczek!

Nie było mnie tu ojejejej, ile czasu... Ale wracam z pewną nadzieją i proszę o zapis na testowanie na 22.04, w moje urodziny :D

Nie było mnie tu między innymi dlatego, że w zeszłym roku zdiagnozowaliśmy endometriozę i musiałam skupić się najpierw na doprowadzeniu do porządku. Teraz jestem w pierwszym cyklu starań po tej przerwie (łącznie prawie 3 lata bez rezultatów, ale w końcu wiem czemu), a dzisiejsze dwie brązowe plamki dają mi do myślenia!
Hej. W jaki sposób leczona endometrioza? :)
 
reklama
Hej. W jaki sposób leczona endometrioza? :)
Miałam laparoskopię z chromotubancją, jeśli dobrze pamiętam nazwę, wyciął mi endometrium z otrzewnej, a potem brałam długie miesiące Probella. To wstrzymuje cykl i pozwala na to, żeby organizm usunął to endometrium spoza macicy i się trochę uspokoił, bo tak to układ immunologiczny był ciągle w stanie akcji. Wyleczyć do końca się tego nie da, przyczyn też nie znamy.
 
Do góry