reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Dzień dobry powtarzalam test. Taka jestem zla że nie umiem isc na bete.

Jedno mnie zastanawia na pinku taka kreska a na innym tez o czulosci 10 ledwo widoczny duszek 😞 mam nadzieję ze pink mnie nie okłamuje
 

Załączniki

  • IMG20240419064945.jpg
    IMG20240419064945.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 161
reklama
Dzień dobry powtarzalam test. Taka jestem zla że nie umiem isc na bete.

Jedno mnie zastanawia na pinku taka kreska a na innym tez o czulosci 10 ledwo widoczny duszek 😞 mam nadzieję ze pink mnie nie okłamuje
Testy z różnych firm, nawet o tej samej czułości mogą się wybarwiać inaczej. :) śmiało jutro beta i w poniedziałek przyrost! A i proga warto zbadać.
Trzymam kciuki!
 
Poszłam na krew i zobaczymy po 14.00, co się kluje. Ale uspokaja mi się chyba to plamienie, nie czuję też tak mocno podbrzusza, ale za to spać mi się dzisiaj chceee... :D Nie jestem przyzwyczajona do wstawania o 5:30, ale za to jak mi się fajnie zakupy robiło w pustym sklepie.
 
Dzień dobry powtarzalam test. Taka jestem zla że nie umiem isc na bete.

Jedno mnie zastanawia na pinku taka kreska a na innym tez o czulosci 10 ledwo widoczny duszek 😞 mam nadzieję ze pink mnie nie okłamuje
Ja po pierwszym poronieniu z idealnymi przyrostami bardzo się bałam bety i w drugiej ciąży nie robiłam w ogóle 🤷 Czekałam na USG i serduszko 🙂 Mam z tamtej ciąży syna i mamy się świetnie 🙂. Nie ma nic złego w obawach...mnie nie dziwią 😘 testy się różnie wybarwiają, daj temu maluszkowi czas
 
Poszłam na krew i zobaczymy po 14.00, co się kluje. Ale uspokaja mi się chyba to plamienie, nie czuję też tak mocno podbrzusza, ale za to spać mi się dzisiaj chceee... :D Nie jestem przyzwyczajona do wstawania o 5:30, ale za to jak mi się fajnie zakupy robiło w pustym sklepie.
hahah nie zrobiłaś testu?
Ty to jesteś as 😹
 
hahah nie zrobiłaś testu?
Ty to jesteś as 😹
Szczerze to nie wiem, jak ja rano będę bejbika ogarniać, bo dzisiaj prawie zapomniałam skarpetki założyć :D Mój organizm budzi się o 7:30 i wszystko, co wcześniej, jest złem. Więc po prostu zapomniałam o skierowaniu strumienia do kubeczka...

Terry Crews Fun GIF by America's Got Talent
 
Dzień dobry powtarzalam test. Taka jestem zla że nie umiem isc na bete.

Jedno mnie zastanawia na pinku taka kreska a na innym tez o czulosci 10 ledwo widoczny duszek 😞 mam nadzieję ze pink mnie nie okłamuje
No jakby mnie Pink oszukał przy takiej kresce, to chyba już nigdy bym ich nie kupiła! Wygląda obiecująco! 😊🤞🏻
Z tego, co pamiętam, dopiero jutro chcesz/możesz iść na betę?
 
Brak implantacji może wynikać z kilku problemów (przy założeniu że jest owulacja, dobre nasienie i starania w odpowiednim momencie), na przykład:
- wada w macicy lub nieprawidłowości w jej obrębie (polipy, dwurożna macica, przegrody, dwie macice) —> do sprawdzenia przez histeroskopie
- zapalenie endometrium —> do sprawdzenia przez biopsję
- słaba jakość komórek jajowych —> do sprawdzenia przy ivf jedynie
-problemy immunologiczne (np NK cells) —> jest szereg badań i leków które zlecają immunolodzy
-choroby genetyczne które uniemożliwiają prawidłowy rozwój zarodka i ciało odrzuca go przy próbie implantacji lub zaraz po —> do sprawdzenia kariotypy, kiry, hlca
- endometrioza lub adenomioza —-> do sprawdzenia na histeroskopi, USG specjalistyczne lub rezonans

Ja polecam zrobić jednak te kariotypy - też nie mamy na koncie strat, ale robiliśmy je żeby mieć pewność że to nie jakaś utajona choroba genetyczna jest głównym powodem niepłodności.
Super wszystko rozpisane, robię screena! Dopytam tylko, czy na histeroskopii lekarz powinien móc zdiagnozować endometrioze?
 
reklama
Do góry