reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Zuza Merida Waleczna wśród aniołków od wczoraj ❤️ już po wszystkim. Ja poczułam ulgę, mam nadzieję, że dziecko ma się tam dobrze i dobrze się bawi z resztą cudnych aniołków.
Oficjalnie grzeje ławę :)
Na pewno jej tam dobrze i będzie czuwać nad mamusią 👼🏻👼🏻👼🏻
Jesteś mega silna, podziwiam! Trzymaj się mocno 🫂 a w zasadzie, trzymajcie.
 
reklama
Zuza Merida Waleczna wśród aniołków od wczoraj ❤️ już po wszystkim. Ja poczułam ulgę, mam nadzieję, że dziecko ma się tam dobrze i dobrze się bawi z resztą cudnych aniołków.
Oficjalnie grzeje ławę :)
ma tam duzo naszych aniolkow wiec beda sie troszczyc o siebie nawzajem ❤️❤️
 
Dziewczyny zrobilam bete 3 raz wyniki
20.04 beta 39
22.04 beta 105
24.04 beta 315🥹🍀🤞

Ja juz uciekam na inne forum. Mam nadzieję ze ta ciaza skonczy sie szczęśliwie w grudniu.
Trzymam mocno kciuki za Was🫶 🍀
Zycze zeby kazda z was jak najszybciej zobaczyła 2kreseczki🫶
Wysylam ciążowe zarazki 💨💨💨🫄
 
Dziewczyny zrobilam bete 3 raz wyniki
20.04 beta 39
22.04 beta 105
24.04 beta 315🥹🍀🤞

Ja juz uciekam na inne forum. Mam nadzieję ze ta ciaza skonczy sie szczęśliwie w grudniu.
Trzymam mocno kciuki za Was🫶 🍀
Zycze zeby kazda z was jak najszybciej zobaczyła 2kreseczki🫶
Wysylam ciążowe zarazki 💨💨💨🫄
Uciekaj i trzymajcie się zdrowo! 🥰 A ciążowe zarazki bierę w każdych ilościach 🤪
 
reklama
Dziewczyny zrobilam bete 3 raz wyniki
20.04 beta 39
22.04 beta 105
24.04 beta 315🥹🍀🤞

Ja juz uciekam na inne forum. Mam nadzieję ze ta ciaza skonczy sie szczęśliwie w grudniu.
Trzymam mocno kciuki za Was🫶 🍀
Zycze zeby kazda z was jak najszybciej zobaczyła 2kreseczki🫶
Wysylam ciążowe zarazki 💨💨💨🫄
Jeszcze raz gratulacje! Trzymajcie się zdrowo!
 
Do góry