reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

reklama
Tak jakby jeszcze dla potwierdzenia, dostałam odpowiedź na e-mail od nich, że taka akcja jest 😊
IMG_0962.jpeg
 
Jeszcze od razu umówiłam męża na badanie nasienia w gyncentrum na ten sam dzień 😅 może coś jeszcze dla siebie dorzucić, tylko nie mam pomysłu co 😂
 
Jak tylko wróci z Warszawy, to podbijam do niego, zwłaszcza, że paliwo mamy w pewnym sensie za darmo, więc chodzi tylko o czas i chęć. Muszę mu przełożyć te kwotę na wędki. 😆
mój mnie kiedyś "szantażował "pojedziemy tam i tam, jak mi kupisz wędkę😆 no i musiałam kupić 🤣 albo kup sobie to i to jak ja będe mógł sobie kupić takie i takie alufelgi😅 faceci 😂
 
reklama
Do góry