reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

reklama
Dajcie też znać dziewczyny jak wyglądał ten wywiad na miejscu. Mi proponowali termin 27 maja jeśliby się udało więc już dobrze będzie wiedzieć o co pytają
Podłączam się, bo mam wizytę dopiero na 20 maja więc fajnie byłoby wiedzieć co i jak

P.S. Mój mąż stwierdził, że dziwne że to za darmo, ale najwyżej z naszego DNA stworzą klony 🤣🤣🤣
 
Ja zdążyłam wypalić z moim dopytywaniem więc nie zdążyła zapytać tylko do położnej mnie przekierowała 🥲 może trzeba było się nie odzywać ale bałam się że zajadę i wrócę z niczym
 
reklama
Do góry