reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Jestem po!
Maglowal mnie z góry. Z dołu na zmianę haha dziecko się tak ruszało ze szok! (Jednak to nie jelita hehe 🤭) potwierdziły się moje czujki ze to ruchy..
Ręce
Nogi
Wszystko jak trzeba na miejscu 🥰
Termin 07.04! Dziecię ma 7cm
Także według OM i USG tak samo wszyatko cacy się pokrywa...
chyba o płci nie muszę się wypowiadać 🙈🙈🙈🙈🙈🙈 jednym słowem - chińskie kalendarze kłamią!!
Jakie piękne usg.. Gratulacje.. Synek
 
reklama
Jestem po!
Maglowal mnie z góry. Z dołu na zmianę haha dziecko się tak ruszało ze szok! (Jednak to nie jelita hehe 🤭) potwierdziły się moje czujki ze to ruchy..
Ręce
Nogi
Wszystko jak trzeba na miejscu 🥰
Termin 07.04! Dziecię ma 7cm
Także według OM i USG tak samo wszyatko cacy się pokrywa...
chyba o płci nie muszę się wypowiadać 🙈🙈🙈🙈🙈🙈 jednym słowem - chińskie kalendarze kłamią!!
Gratulacje!!! 🤩🤩🤩
Chiński kalendarz nie kłamie tylko może go źle odczytałaś! 🙈😋
 
Jestem po!
Maglowal mnie z góry. Z dołu na zmianę haha dziecko się tak ruszało ze szok! (Jednak to nie jelita hehe 🤭) potwierdziły się moje czujki ze to ruchy..
Ręce
Nogi
Wszystko jak trzeba na miejscu 🥰
Termin 07.04! Dziecię ma 7cm
Także według OM i USG tak samo wszyatko cacy się pokrywa...
chyba o płci nie muszę się wypowiadać 🙈🙈🙈🙈🙈🙈 jednym słowem - chińskie kalendarze kłamią!!
Cudowny mały Człowieczek 😍😍😍 Gratulacje ❤️
P.S. Zgadzam się z przedmówczynią - chiński kalendarz nie może kłamać 😂😂😂 No nie może 😂
 
Cześć Dziewczyny! 😁
Ja już po kolejnym usg w ramach pakietu. Jak się okazało, doktor wcale nie był takim bucem jak pisali na znanym lekarzu, bardzo sympatyczny gość, wesołek 😁 no ale sprzęt.... bez porównania z tym, który był podczas moich genetycznych (w sensie ten dzisiaj mega słaby) xD 😋
Nie mniej jednak zapytałam go o płeć (bez podania sugestii poprzedniego doktora) i skwitował to: „no ja tu żadnego siusiaka nie widzę” 😋 czyli już dwa usg potwierdzają córcię!!! 😍👧🎀
Poza tym wszystko ok, Dzidzia ma już ok. 9 cm, serduszko pięknie bije ❤ Jesteśmy 14+4 🤗
A za tydz (07.10) wizyta u dr prowadzącej 🤗
Super ❤️ Bardzo się cieszę 🤗 A poza tym, jak te dzieci teraz szybko rosną! 9cm 🤩
 
Jestem po!
Maglowal mnie z góry. Z dołu na zmianę haha dziecko się tak ruszało ze szok! (Jednak to nie jelita hehe 🤭) potwierdziły się moje czujki ze to ruchy..
Ręce
Nogi
Wszystko jak trzeba na miejscu 🥰
Termin 07.04! Dziecię ma 7cm
Także według OM i USG tak samo wszyatko cacy się pokrywa...
chyba o płci nie muszę się wypowiadać 🙈🙈🙈🙈🙈🙈 jednym słowem - chińskie kalendarze kłamią!!

Łaaaaa, zdjęcie sztos!
Gratulacje 🥰 piękny siusiak 🤣🤣
 
Hahaha OK DZIEWCZYNY! Może CZASAMI SIĘ MYLI niestety u mnie ani w 1 ani 2 ciąży nie trafił 😁😁 haha

lekarz kosmos kochany i wg foty do albumu ze aż te 300zl
Płaciłam z uśmiechem 😂😂🤭
Liczyłam na dziewczynski Cud kalendarza ale 90% rodziny wrozylo Syna
I się sprawdziło... telefon do męża na statek kosztował miliony ale jego płacz w słuchawce.... na serio życzę każdej takiej wizyty pozytywnej jak nasza!!!! 😍😍😍😍😍
A ja dziś nie będę chyba spała poki się z tym pindolkiem nie oswoje !!
 
Jestem po!
Maglowal mnie z góry. Z dołu na zmianę haha dziecko się tak ruszało ze szok! (Jednak to nie jelita hehe 🤭) potwierdziły się moje czujki ze to ruchy..
Ręce
Nogi
Wszystko jak trzeba na miejscu 🥰
Termin 07.04! Dziecię ma 7cm
Także według OM i USG tak samo wszyatko cacy się pokrywa...
chyba o płci nie muszę się wypowiadać 🙈🙈🙈🙈🙈🙈 jednym słowem - chińskie kalendarze kłamią!!
Oh moja magiczna kula zaczela bardzo pulsowac na niebiesko,chyba widze mala paroweczke
 
Hahaha OK DZIEWCZYNY! Może CZASAMI SIĘ MYLI niestety u mnie ani w 1 ani 2 ciąży nie trafił 😁😁 haha

lekarz kosmos kochany i wg foty do albumu ze aż te 300zl
Płaciłam z uśmiechem 😂😂🤭
Liczyłam na dziewczynski Cud kalendarza ale 90% rodziny wrozylo Syna
I się sprawdziło... telefon do męża na statek kosztował miliony ale jego płacz w słuchawce.... na serio życzę każdej takiej wizyty pozytywnej jak nasza!!!! 😍😍😍😍😍
A ja dziś nie będę chyba spała poki się z tym pindolkiem nie oswoje !!
Weź mi nie pisz o płaczu w słuchawce, bo siedzę w pracy i płaczę! Haha 🤣🤣🤣
Kuźwa ja codziennie sie wzruszam po kilka razy, a tu na forum jak czytam to tragedia hahahah 🤣🤣 ale ze mnie płaczek, 😁🤣🤣🤣
 
reklama

Załączniki

  • 13842C33-3308-4F33-9679-BBFC48A3233D.png
    13842C33-3308-4F33-9679-BBFC48A3233D.png
    68,7 KB · Wyświetleń: 35
Do góry