reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

Weź mi nie pisz o płaczu w słuchawce, bo siedzę w pracy i płaczę! Haha 🤣🤣🤣
Kuźwa ja codziennie sie wzruszam po kilka razy, a tu na forum jak czytam to tragedia hahahah 🤣🤣 ale ze mnie płaczek, 😁🤣🤣🤣
Ja w kinie na „25 lat niewinności” szlochałam na cala sale hahaha a na codzien jestwm z kamienia.. nie wiem co się ze mna dzieje 😁🤭
 
reklama
Jakby tak patrzeć. To u mnie też dziewczynka 😂okaże się
Screenshot_20201001_204956_com.android.chrome.jpg
 
A jak już coraz więcej nas zna płeć, może się podzielicie swoimi listami imion? To moja 😁😁 może coś komuś w oko wpadnie


Apolonia

Michalina

Franek

Beniamin

Cezary

Tymek

Jasiu

Janek


I Anna ❤️
Znając mnie wybiorę jeszcze inne 😁😁😁😁
 

Załączniki

  • Screenshot_20201001_205125_com.hp.pregnancy.lite.jpg
    Screenshot_20201001_205125_com.hp.pregnancy.lite.jpg
    98,5 KB · Wyświetleń: 40
  • Screenshot_20201001_205109_com.hp.pregnancy.lite.jpg
    Screenshot_20201001_205109_com.hp.pregnancy.lite.jpg
    101,8 KB · Wyświetleń: 37
reklama
@oliweczkaa - wow, zdjęcie powala!

Czy kogoś jeszcze mdli od wody mineralnej? Kurczę, przed ciążą ponad litr na dzień piłam samej wody, a teraz to koszmar :(
Niestety mnie... spróbuje sie przerzucić z niegazowanej na lekko gazowana, może to cos da... kiedyś piłam tylko lekko gazowana, ale od czasu zapalenia żołądka na wiosne musiałam sie przerzucić na niegazowana. Ale aktualnie jest nie dla mnie😟 i przez to bardzo mało pije, bo nie mam juz pomysłów co pic
 
Do góry