reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Mi się spanie popsuło.
Jak tylko się położę, to od razu mi duszno, wszystko mi przeszkadza, poduszka ,kołdra, dziś otworzyłam balkon szeroko a i tak się męczyłam jeszcze z dobrą godzinę ( i tak mam otwarte okna na praktycznie cały czas, na noc obowiązkowo)


Może za gorąco masz w mieszkaniu. Spróbuj sobie skręcić przed spaniem kaloryfery.
Ja też nie mogę spać jak jest za gorąco, muszę wtedy okna otwierać.


Oby tak było ,niestety nadal cisza
Za to ciasto mi się śniło cała noc i musiałam wstać i coś zjeść 😂

Jak się tak martwisz to polecam detektor tętna. Przydał mi się w szczególności po amniopunkcji, bo bałam się czy wszystko z dzidzią w porządku. Zawsze jak się będziesz niepokoiła to sprawdzisz i nie będziesz myśleć. Nawet nie musiałabyś serduszka szukać, bo bardzo dobrze też słychać jak dzidziuś się rusza 😉
 
Ja dzisiaj zaraz po przepuszcza miałam to samo. Również nie jestem pewna czy to była czkawka, ale wydaje mi się że tak. W pierwszej ciąży synek non stop czkał mi w brzuszku 🤗
Moj tez mial często czkawki, ale nie pamiętam w ktörym tc się zaczęło. Jak się urodził to przez pierwsze 2 mies też często go łapały
 
Czy któraś z mamusiek odczuwała już czkwakę dzieciątka? Wczoraj wieczorem poczułam rytmiczne stukania przez 2-3 minuty cały czas. Przypomniałam sobie o brzuszkowych czkawkach i zastanawiam się czy to już mogło być to🤔
[/QUOTE
Moja starsza córka miała mega czkawkę ale w późniejszym czasie. Potrafiła w nocy dwie godziny mnie męczyć dosłownie...Tak mocno czkała
 
@Pauliska757 zupełnie zapomniałam, że dzidziol może mieć czkawkę w brzuchu!! To takie głupie uczucie dla mnie 😂
Jeszcze chyba nie odczuwałam czegoś takiego jak czkawka u mojej dzidzi, ale koleżanka mi wspominała , że to zabawne uczucie :D ... tylko ona to czuła w późniejszym okresie jak dziecko było większe :)
 
reklama
Do góry