reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

@Ewciak1007 mi też wypadają strasznie -jesienią ogólnie wypada mi więcej, a teraz jest strasznie :/ poprzednio urodziłam w czerwcu, więc na jesień tym bardziej była masakra :/

Ja wczoraj napomknęłam mojemu, że może byśmy kupili choinkę za dwa tygodnie to popatrzył na mnie jak na ufo :p
Moj ma g. Do gadania 😂😂😂 nie ma dyskusji. 😅

Odebralam przed chwila wyniki krew, mocz. Mega mi spadły, niektóre są poniżej normy. Jakieś bakterie w moczu wyszły. 🙈 Lekarz mnie w czwartek zje jak mu te wyniki dam. 🙈😂 Bo mialam mieć dietę, żeby podnieść żelazo, a ja po prostu nie mam ochoty nic jeść i tak jak wcześniej pisałam, jem bo muszę, żeby miec trochę siły. 🙈🙊
Masakra juz sie boje 😂
 
reklama
Cześć dziewczyny chciałbym się do was dołączyć również będę kwietniową mamusia termin mam na 18 kwietnia. Mam do was przy okazji pytanie czy wy macie tez problem z wypadaniem włosów u mnie to jakaś tragedia zawsze dwa razy do roku mi leciały, ale teraz to już jest przesada są po prostu wszędzie. Chyba muszę udać się do fryzjera i je po prostu porządnie skrócić. Chociaż staram się przez tego covida za dużo nie chodzi, ale włosy mam już straszne może macie jakieś sposoby ? Niby biorę witaminy z biotyna ale chyba to na mnie nie działa..
Moje włosy też wypadają garściami ale wyniki badań są ok wiec nie mam pojęcia co jest przyczyną
 
My jedziemy po choinkę w ten weekend, bo następny to już mikołajki, a ja chce się nacieszyć chociaż miesiąc choinka, bo pierwszego stycznia już ją wywalamy bo wtedy zabieraja je, a tak to byśmy musieli sami ja wywozić a nam się to nie widzi 🤷🏼‍♀️
Dziś moje dziecię walnęło drzemke od nie pamiętam kiedy a ja razem z nim co za cudowny czas 😜😂
 
Moj ma g. Do gadania 😂😂😂 nie ma dyskusji. 😅

Odebralam przed chwila wyniki krew, mocz. Mega mi spadły, niektóre są poniżej normy. Jakieś bakterie w moczu wyszły. 🙈 Lekarz mnie w czwartek zje jak mu te wyniki dam. 🙈😂 Bo mialam mieć dietę, żeby podnieść żelazo, a ja po prostu nie mam ochoty nic jeść i tak jak wcześniej pisałam, jem bo muszę, żeby miec trochę siły. 🙈🙊
Masakra juz sie boje 😂
A coś zalecił Ci fajnego do jedzenia do podniesienia żelaza? Bo mi też spadło i jem owsianki, kasze lajglane pije Sok burakowy, i nie wiem czy coś jeszcze fajnie podnosi 🤔w miarę zjedliwego 😂
 
@Ewciak1007 mi też wypadają strasznie -jesienią ogólnie wypada mi więcej, a teraz jest strasznie :/ poprzednio urodziłam w czerwcu, więc na jesień tym bardziej była masakra :/

Ja wczoraj napomknęłam mojemu, że może byśmy kupili choinkę za dwa tygodnie to popatrzył na mnie jak na ufo :p
Mnie zastanawia jak kicia zareaguje na choinkę, bo to będzie jej pierwsza 🤔
 
A coś zalecił Ci fajnego do jedzenia do podniesienia żelaza? Bo mi też spadło i jem owsianki, kasze lajglane pije Sok burakowy, i nie wiem czy coś jeszcze fajnie podnosi 🤔w miarę zjedliwego 😂
Wiesz co, dal mi taką rozpiskę. Na początku w miarę sie stosowałam, a teraz juz nudzi mnie jedzenie tego samego. :/
 

Załączniki

  • received_696322464590731.jpeg
    received_696322464590731.jpeg
    126,4 KB · Wyświetleń: 54
Wiesz co, dal mi taką rozpiskę. Na początku w miarę sie stosowałam, a teraz juz nudzi mnie jedzenie tego samego. :/
Ja bym tego w tydzień nie przejadła 😁 fajna rozpiska. Mi też przyszły wyniki i pomimo problemów od dzieciństwa z hemoglobiną i żelazem, wyszła mi hemoglobina 11,1, a od 11,2 jest norma.
Tsh wzrosło do 2,5 i już przewiduję zmianę dawki na wyższą 🙄
 
reklama
Do góry