reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Jak tak liczę, to coś mi wychodzi, że w ciąży już byłam przed zastrzykiem, to jak ten konował nie zauważył. No tak państwowa służba. :nerd:
Ale po szoku i przerażeniu. Zaczynam się cieszyć. Pomaga w tym też świadomość, że fasolka rozwija się bardzo dobrze, no i wszystko jest w porządku.
Fakt fasolka daje już popalić. Zgaga na wieczór mnie dopada taka, że ogniem zacznę zionąć, na mdłości teściowa odkryła wodę Zuber, nie za dobra ale można ją mieszać z ze zwykłą i pomaga, popijam kilka szklanek dziennie. Za to obsypało mi twarz i nie tylko w pryszcze itp. :nerd::sorry2: i szczerze nie wiem co z tym robić. Mam nadzieję, że po 12 tc przejdzie.
No a my zaraz jedziemy na kontrolę, możliwe, że Leo zostanie zaszczepiony. I na zakupy bo trzeba przygotować się do wyjazdu.
 
reklama
hej Nianiu!!! :-) brakło mi tu ciebie i twoich szkrabów :tak:opowiadaj jak było na wakacjach, czy dzieciaki zdrowe, mama opalona i ogólnie :-)
Asiu - no fajnie na ogródku, Natalka szczególnie lubi (zresztą tak jak jej mama) takie siedzenie- huśtawkę :-) no i do tego w cieniu i jak liście na wietrze się chwieją :-) ja to bym chętnie z kimś konsultowała jak wprowadzać jedzonko, moja teściowa się na tym zna, ale ona to raczej "narzuci" wszystko i jak będę chciała coś zrobić po swojemu to będzie ciągle gadać :baffled: więc chyba zapytam mojej pediatry :nerd: bo wtedy bede miala większą swobodę ;-)
An - no i jak z naszym spotkaniem? Co w planach?
Ja już swoją niunię powoli wożę w spacerówce, bo tylko ona do samochodu mi wchodzi, a poza tym jest bardziej przewiewna w te upały i lekka, no i moja długaśna Natalcia to się już do gondoli-nosidełka ledwo mieści :szok:
 
Witam

Aga od Marsi:-D chyba ma dzis urodziny
Wszystkiego naj Aga.

NiaNia witaj z powrotem.. pisz co u Ciebie i chlopcow

Iwonka a juz myslalam ze focha walnelas:-D.. nie kupuj nic na alegro tylko luknij na chomik.pl ja wczoraj posciagalam mase bajek dal Maksa ,piosenek spiewanych przez dzieci ...z tego co zauwazylam najbardziej podoba sie Maksowi ..Lokomotywa Brzechwy czytana przez Fraczewskiego
manne bym sobie odpusicila;-)


Masia kozo wspolczuje zgagi:baffled: a tak wogole to masz zamiar nas zdradzic i isc pisac na marzec2009??? gadaj jak na spowiedzi:-)

Ada ale sie rozpisalas:-)normalnie jak nie Ty:-D


Jesuuu jaki u mnie wczoraj upal byl ..w sobote bylismy nad oceanem.. a wczoraj pojechalismy nad jeziorko .. pozniej wstawie foto
Dzis sie tez zapowiada cieplo .........normalnie pogada jak nie w Iralndii

buuu jutro mamy sczepienie :-(
 
Kasia - no to sie zdziwiłaś :-p:-D ja na ten chomik.pl a tam jakiś "największy dystrybutor sprzętów AGD" co ty kasia chcesz żebym kupiła lodówke??? :-D:-D:-D
 
jak masz konto internetowe to wykup sobie chomik explorer za 6,59 ..... i wtedy wpiszesz wszyszukiwarke to co szukasz i masz piekne bajeczki i pioseneczki dal Natki..... a tak wogole to mozna tam znalesci zajebiste ksiazki dla siebie do poczytania.. o roznej tematyce;-)
a jak nie to wieczorkiem podam ci nazwy uzytkownikow to sobie od niech sciagniesz.. ale musisz poczekac bo Los stary musi z pracy wrocic bo to on sciagal i wie napewno od kogo ....
 
Ostatnia edycja:
Kaska lokomotywa to też u nas hicior że hej! Ulubiona bajka małej!:-)
Iwonka ale z Was podróżniczki - tu Wawa tu Opole za miesiąc Twoje rodzinne strony fajnie macie, my chcemy tez do Wawy jechać do rodzinki ale troche sie drogi boje bo Hela nie spi w aucie, albo sie bawi albo marudzi :(( wiec 4 godz z marudzeniem to troche chyba dla mnie za duzo,:no:
 
Asiu - moja też marudzi, troche pośpi, trzeba nakarmić, troce zabawić, ale da sie przezyć :tak: Natalke musimy przyzwyczaić bo niestety ale wszędzie mamy daleko, więc 4 godz jazdy to minimum :baffled: najlepiej wyjeżdzać po kąpieli bo wtedy mała pewnie będzie spała jak zwykle po kolacji i sie w nocy zajezdza namiejsce, albo nad ranem, jak sie obudzi na karmionko kolo 4-5 to wtedy dla niej jest jeszcze nocka a zajezdza sie przed poludniem :tak:
 
witam się i ja poweekendowo

Sukienka odebrana buty kupione tylko torebki jeszcze brak ale w czwartek teściowa przyjeżdża już więc wyrwę się na miasto.:-)

Weekend minął fajnie bardzo mimo upałów, w sobotę grilek w niedzielę lenistwo a w drodze powrotnej z Kalisza zajechaliśmy do mojej rodziny na wieś gdzie się co lato bawiłam ale miło zobaczyć miejsce spędzania wakacji jako dzieciak:-)

Iwonko- ja jeszcze Ci dziś potwierdzę czy to wtorek czy może środa bo nie wiem czy z Jeremim jutro do lekarza nie będę musiała jechać, ma brzydkie kupki takie zielone na zmianę z żółtymi i to mnie troochę martwi. Więc dziś jeszcze Ci powiem co i jak ,mam nadzieję że nie będzie Ci przeszkadzało jakby co spotkanie w środę, okaże się wszystko po południ dziś.
Kasiu to ja też poproszę o możliwość ściągnięcia bajeczek:-):-)

Co do wprowadzania jedzonka to udam się do lekarki zobaczę co ona powie a potem będę brała na to poprawkę:-)

buziam Was miłego gorącego dnia
 
reklama
An wiedz na chomikuj.pl......tam jest masa bejeczek trzeba poszukac najlepiej isc na allegro przejrzec co maja do sprzedarzy a pozniej szukac w chomiku:-D:-D:-D:-D

dla mnie chomik jest the best.... masa filmow polskich z tego roku .. e-bokow do poczytania .......rewelka ...a wszystko sie przede wszystkim szybko sciaga:-D


Asia jak mowimy o tej samej Lokomotywie czytanej przez Fraczewskiego jest poprostu zajefajna ale tylko dlatego ze Fraczewski ja czyta.............i chyba ten jego glos dziala tak na maluchy bo mam jeszcze piosenki z Akademi Pana Klekas ..moj maly jak uslyszy Fronczeskiego to ma usmiech od ucha do ucha
 
Do góry