reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

BRATKA no cho cho kope lat...tu to najwięcej Kasia wprowadzała papu marchewczke potem zeimiaczka deserki możesz próbować po troszeczku jak mała ok....

KASIU MASIU,że tak pytne co to 3 dniówka trochę tępa jestem to po szczepieniu czy jak:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Anekha mój tez mnie szczypie jak go biore na ręce i siętrzyma i nie chce puścić w dodatku...
 
reklama
3 dniowka nie koniecznie po szczepieniu....ogólnie czasem dopada dzieci...najpierw gorączka potem wysypka i przechodzi...
 
wpadłam znowu na chwilę:baffled:
Leo nadal ma temperaturę a wysypki nie widu.
Do tego ja się czuję jak bu mnie ktoś łopatą przywalił.
Pojebało mnie z tym drugim dzieckiem, z Leo nie dajemy rady a co przy dwójce.

A czemu po szczepieniu to nie wiem ponoć to choroba wirusowa a że szczepiony był w przychodni to mógł coś złapać.
 
masiek
moja pediatrza mówiła że niektóre dzieci gorzej znoszą szczepionki i są marudne bąrż gorączkują nawet tydzień do dwóch ;/////
moja jest zawsze marudna,nie da jej siepolozyć przez 4-5 dni tylko ręce albo nosidło, śpi mi na rękach w pozycji półsiedzącej itd...
będzie dobrze..tylko obserwuj czy się nie ciaga za uszko...bo często gorączkę można pomylić z zapaleniem ucha...tak samo przy ząbkowaniu...
a z 2ką dasz radę...jak człowiek musi to daje rade ze wszystkim,no nie ;)
 
n o ale dziewczyny czy to sie zaraz tak wykluje czy moze dzieciak wczesniej cos podlapal........ktora wie bo ja zielona:-)

Edit.

MASIA mi sie zdaje ze ta temperatura musi przejsc jak przejdzie to wyskakuja wtedy tte czerwone kropki .. i po tym wiadomi ze to 3 -dnowka
 
Ostatnia edycja:
Hejka,

jestem u moich rodziców, w blokach za gotaco mi było.

Masia bedzie ok - trzymam kciuki, no i tez nie ma co ukrywa ć ze bedzie lekko, raczej ciężko, ale nie jesteś sama. masz w , masz tesciowa, przyjacół.

moze tez cosw przychodni Leoś załapał, to tez prawodpodbne 3 dnówka temperatura i no i te chrosteczki - u nas to jeszcze przed nami.


Anekha śliczna córcia, jak malowana, synek to już kawał chłopaczka, superowe fotki

Iwonka u nas tez pustki przed blokiem były za goraco mamuśkom na spacery, jak gadałam z jedna to wychodzi ok 8 rano i potem o 8 wieczorem jak chłodniej

pozdrawiam
 
Asia - i ja bym o tych godzinach wyszła, ale żeby to sie chciało wstać tak wczesnie :sorry2: a wieczorkiem kolacja, kąpiel i czas dla męża ;-) teraz to siedze na necie i szukam materiałów do egzaminów, masakra jak tego dużo :wściekła/y::-(
 
Ale dzis ukrop moj maly ciagle dzis spi n czuwaniu moze z 30 minut i spi z godzine jak nie lepeij i tak w kolko.... szok...drugi syn hula od 8 rano w basenie i kuzwa nie moge sie doprosci by na sniadanie raczyl wpsc je se na raty jakbym kuzwa nic nie miala do mpowiedzenia... zas sprawca tych wybryckow dwoch na kompie od rana wiec musze nadawac z laptopa ktory jest mega zawirusowany.... dzis robilam w nowej kuchence kurczaka na roznie i kuzwa byl tak duzy i ciezki ze nie dosc ze mi wygiol sprzet te widelki lekko to na dodatek [pozniej jak miessso zmieklo to nie hccial sie obkrecac.... a dziewczyny nic mi nie piszecie kiedy przechodzi sie na mleko 2??????????????????? czy jak bedzie maly mial 4 miechy czy jak?
 
Dziewczyny niedlugo bede robic chrzsciny pomozcie mi ruszyc wyobraznia....chcialbym zagiąć wszystkich gosci tym co bedzie na stole bo jak bedzie podane to juz moja w tym glowa ...ale wazne co bedzie....chce by nie bylo to tradycyjne a jednoczesnie nic dziwacznego i nie skomplikowanego bo moje eksperymenty zawsze laduja w koszu hahahha .....posypcie propozycjami....
 
reklama
Cześc Piękne,
Lady ja miałam na chrzcinach sałatkę z gyrosa,z tuńczyka,ryby w galarcie,schab w galarecie,sałatkę z kurczaka wędzonego, oraz bigos i girki od kurczaka z piekarnika.
 
Do góry