reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Aaa, no teraz już wiem, myślisz, że ja kurs szybkiego czytania ukończyłam ?:-D:cool2:
My też na dwór spadamy.
Mam nadzieję, że Kwietniówki się nie obrażą, że tak bezczelnie wtargnęłam na wątek, hmm... ???
Będę częściej, obiecuję :tak:;-):-)
 
reklama
a gdzie ty tą brzydulę ogladasz???Cio??gadaj może ja się wciągnę i będziemy ogladać razem:cool2::-D:-D

Amirek własnie męczy tatusia a mamusia na kompie....

AGUŚ to jutro na wczasy idziesz co??Na oddział??Ciekawe jak se tata poradzi z Niteczką??:-)
 
Dzień dobry!!:happy:

AGUŚ daj znać jak tam po szpitalu??:-)

RUDA jak u Ciebie?Jak Natan się czuję i ALex??:-)

IWONKA jak u Ciebie??:-)

ASIA :-)

SILA jak Alanek??Spał ładnie w nocy??

U nas ok..mały ma katar ale bryka zadowolony na maksa...więc na razie ok...nie ma kaszlu ni nic tylko katarek...zaraz tzra zaliczyć jakieś zakupy...słonko ładnie świeci..będzie ładny dzień..POZDRAWIAM:-)
 
Heloł :-)
Jak tam nocka ?
No u nas ładnie, spał całą nic, bez żadnej pobudki, ale to nie nowosć, bo Alan przesypia nocki od 11tego m-ca :tak::-)
U nas też ładny dzień się zapowiada, ciepełko... Po obiadku idziemy na spacerek :-)
Aduś, dobrze, że Amirek lepiej i bryka zadowolony :-)
Buziaki !
 
SILUNIA to super jak ci tak przesypia...mój musi mieć butlę o 5:confused2:nie ma bata,że nie zje:confused2:a w dzień ma też 5 posiłków więc nie je w dzień mało ,żeby w noc podjadać a na noc mleka 220 i to nie starcza do rana:confused2:no chyba,że budzi się z przyzywczajenia:sorry: na tą butle.....

Muszę iść szybko na zakupy...coś na rozpęd:cool2:
 
Elo
Ada - a u mnie powolutku, dzis 3 dzien sami, narazie było naprawde ok :tak: dzis maz wraca po 20 wiec pewnie bedzie ciut gorzej, bo Natalka swoje humory zaczyna od 16 :sorry: wybralabym sie z małymi na spacer ale nie wiem czy już moge :eek: wczoraj bylismy na balkonie przez pare minut, ucieklam bo bylo duszno a ja nie wiedzialam jak w końcu ubrać maluszka i pomyslalam ze jednak za gorąco a nie chcialam rozbierac bo sie bałam ze bedzie jednak za zimno :sorry:
Sila - no przywiało cie tak z nienacka, a wiec pisz w skrócie jak wam życie płynie :-)
No i prosze kobitki napiszcie jak wasze "chudsze" dzieciaczki ważą, bo ostatnio pediatra sie przyczepiła że Natalka bardzo słabo przybiera na wadze i zaleciła jakieś badania. najgorsze ze nie możemy złapać jej moczu :sorry: waży faktycznie mało bo 8,5 kg ale ona zawsze kruszyneczka była. no i dajecie jeszcze wit D3? bo ja latem przestałam a lekarz mówi żeby dawac :confused2:
 
reklama
IWONKA wiesz ile lekarzy tyle opinii na temat witaminy D...Ja nie daję od maja bodajże a teraz dam tran...co do wagi to mój waży około 12kg....ale pamiętasz sama,że był okres,że mało jadł.... teraz lepiej...zrobisz Natalce podstawowe badania i bedziesz wiedzieć..... ale ona zawsze była własnie drobna moze jej uroda taka.....

Wiesz co mi się wydaję,że spokonie możesz iść z Dominikiem na dwór przecież jest ciepło nie musisz werandować jak w zimę....codziennie po troszku myślę spokojnie wychodź....
 
Do góry