reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ruda - podziwiam cie za siłe jaką nosisz w sobie!! jak czytam co sie u was dzieje to łezki w oczach tak mi szkoda dzieciaczków no i ciebie :-( z całego serca życze Natankowi żeby już mu sie nic bolesnego nie przytrafiło i ściskam cie mocno, bo napewno sie wycierpiałaś i wymęczyłas z tym wszystkim :*
Alex już duzy chłopak, mój też ładnie rośnie :tak: jakbys kiedys do mnie przyjechała to byśmy miały niezłe przedszkole :-D pozdrawiam!
 
reklama
Dzień dobry!

RUDA dla Was zdróka dużo i niech ta zła passa wam się skończy wreście pewnie umęczona jesteś już..Alex ładnie waży i masz co dźwigać...:-)zdrówka pozdrawiam...

IWONKA ładnie Dominik nabiera na wadze jeszcze trochę i przegoni siostrę:-Dwiesz mój na nocnik też za cholere nie chce najlepiej mu wychodzi wkładanie tam nogi:-D

U nas dobrze na razie zdrowi...Ja walczę a anemią....i żyjemy z dnia na dzień spacerujemy codziennie....Amirek coraz bardziej rozrabia w ogóle się nie słucha...i zaczyna się robić nie dobry...choć jak jest ze mną sam w domu jest grzeczny ale jak jest tata:sorry:chulaj dusza piekła niema:dry:

Gdzie reszta dziewczyn????
 
dzień dobry dzień dobry
jak tam panie się miewają i pociechy Wasze?????
u nas tak tam....
Z Adrianem byłam u laryngologa bo logopeda wygoniła żeby go obejrzał, w zasadzie jest ok i tu nie ma nic do"naprawiania"
broi brój jeden w szkole kręci się niemilosiernie i przepycha z kolegami....:wściekła/y:za to jesli chodzi o naukę to rewelacja, tylko trzeba mu przypominać że ma odrabiać lekcje bo sam na to nigdy nie wpada:-D
Anita kaszle jak cholerka pije syropki, kropelki i zobaczymy co tam dalej będzie z tego..narazie bez gorączki więc nie jest tragicznie...szatani jak szatanica...złosci się jak największa złośnica jak coś nei po jej mysli...sporo słów pojedyńczych mówi...picie,guziki,buciki...kaszka i takie tam....z jedzeniem bez zmian:dry:
mnie się przyplataly krwawienia między cyklami...znaczy w zasadzie to mam mieisączkę cały miesiąc:szok:ginek zalecił serie badań i jak je już porobięto będzie wiadomo co i jak...wygląda mu to na jakieś zabrzenia hormonalne ale musi sprawdzić jeszcze pare innych rzeczy...zobaczymy .
teraz zamiast zdjęć jesienną porą wzięłam się za"poezję"buhahahaha...i wylewam swoje żale na papier:-pto tak żeby nie popaść w deprechę....;-)

Pozdrawiam serdecznie każdą:happy2::happy2::happy2:
Ada jak tam u Was?
Ruda zdrówka i buziaki
Iwonka jak dzieciaczki?
co u reszty????

buziole, miłego dnia:-)
 
Witam widze ze ostatnio mało nas tu zagląda

jak tam dzieciaczki Mja to ostatnio szaleju dostaje od tego siedzenia w domku ciągle coś pada albo wiatr i niema jak wyjść zreszta teraz juz nawet na dłużej jak na godzinkę to nie wychodzę bo już niemam siły nogami przebierać, coraz gorzej mi wszystkie czynności robić a przekręcić się na łóżku w nocy to już w ogóle sukces

Milenka narazie sypia lepiej bo przebiły jej się dwie 3 dolne teraz czekamy na górne i potem pewnie trochę odpoczynku do piątek. A z sikaniem dalej sukces mała tak szybko to załapała ze nawet jak jej na dwór założę pampersa to nie sika tylko dopiero jak wrócimy i w nocy tez ładnie woła więc koszty zmniejszą się o jedne pieluchy a zwiększą tylko o jedne :-D

Pozdrawiam
a Iwonka jak zajrzysz to prosze daj jakąś fotkę do tej dostawki do wózka i napisz jaka to była
I czy Natalka dalej zadowolona z jazdy na niej :)
 
Dzień dobry:-)

ANRUSKu super,że Milenka tak dobrze sobie radzi z nocnikiem...mój dalej nie chce..więc pozostaje czekać....na pewno już ci ciężko w sumie zostały ci 2 tygodnie do końca....jak szybko zleciało....jeszcze trochę i będzie bejbi na świecie:rofl2:

AGUŚ...zaburzenia hormonalne??I co robiłaś resztę badań??? napisz co i jak....Piszesz se....:-Dno pewnie trzeba czymś zabić jesienną nudę....

U nas dobrze...na razie zdrowi jesteśmy...Mieliśmy iść na szczepienie te 5w1 ale tam multum grypowców i nie chce zarazić Amirka a niby oddzielnie ale razem:sorry:...Amirek coraz bardziej rozrabia a takie grzeczne dziecko miałam:rofl2: urwis kochany....i łakomczuhc się masakralny zrobił na jedzenie:szok::-D


a co u reszty??Gdzie jesteście??
 
witam Was wszystkie:-)

jak zwykle biegiem i ukradkiem zaglądam do Was

Podczytuję w wolnej chwili choć przyznam że akurat z tym to u mnie krucho.Maksymalny brak czasu. Robota klienci żłobek dom i znów księgowanie po nocach, czasem nie daję rady już ale zachciało się swojego to się ma co nie?:):-)

Jeremiak nasz w końcu zdrowszy bo ostatnie póltoramiesiąca to była masakra. Gorączka po 40 stopni latanie po lekarzach antybiotyki . Dostawał ataki duszności po prostu tragedia. Najprawdopodobniej ujawniła się alergia na "coś" nie wiadamo na co bo za mały na badania. Może to być pleśń wilgoć( chodzi o tą ogodę teraz) albo pierze albo jeszcze co innego gdybanie.. Inhalacje mieliśmy robić ale nie dał sobie zrobić gdzie tam.
Teraz odpukać jest już lepiej choć 2 dni temu nagle znikąd dostał 40 stopni gorączki wieczorem dygotał cały, więc okłady zimną pieluchą leki na zbicie, na szczescie po godzinie zaczęło spadać a rano wstał jakby nigdy nic.

co do nocnika to u nas różnie. Czasem kupkę walnie na nocnik a czasem do majtek tzn pieluchomajtek:-) W żłobku znów tylko na nocniczek robią i o dziwo ładnie Mu to wychodzi.
Tancerz nam rośnie z Niego jak On uwielbia tańczyć kiwać się nawet jak je i usłyszy muzyczkę to zaraz się buja:-):-)

a oddałam w końcu moja mgr do promotora do sprawdzenia ale czort wie kiedy mi odda i ile będzie do poprawki a gdzie dopiero obrona może zdążę w tym roku hahah

pozdrawiam Was wszystkie serdecznie:-):-)
 
hej laseczki

widzę ze tu za dużego ruchu nie ma
pewnie wszystkie zabiegane

u ns zła passa nadal trwała
tym razem najstarszy Kapi gorączkował po 40 C
małe zapalenie gardła i ja nie wiem co z tymi moimi dziećmi tak ciężko to przechodzą :-(
ale już jest dobrze i wszyscy zdrowi :)

Natan już po 2 syropach na dobry sen ale nic nie pomaga
pomyślałam że może zmiana z kojca na łóżeczko takie dla dzieci Super łóżeczko DISNEY CARS z BALDACHIMEM HIT ! (794155814) - Aukcje internetowe Allegro coś pomoże ale jednak niee
cały dzień w nim przesiaduje ale w nocy nadal pobudki i wchodzi do naszego
ja już nie wiem powoli już to akceptuje bo ile można z tym walczyć

Alex jak na razie cały czas na cycku i zdrowy :)
od miesiąca karmię go tylko jedną piersią bo druga pusta i nic nie leci - dziwne to ale dobrze że ta jedna mu starcza :) w środę na szczepienie ciekawe jak pójdzie ?

Kapi dzielnie sie uczy jeździ na zawody sportowe :)
jednym słowem całe dnie kręcą się wokół szkoły i zajęć
b. dużo mają prac domowych :(
ale dobrze ze nie narzeka :)

ja wiecznie mam co robić ale nie narzekam
ważne tylko żeby nie chorowali
tak to jest wesoło

Natan uwielbia młodszego braciszka
bardzo sie nim opiekuje
wyciera pieluchą buzie
trzyma za rączki i gada do niego
wynosi zużyte pampersy do śmieci po bracholu
próbuje go dokarmiać jak ma jakieś swoje przekąski hihi
musze uważać bo ostatnio parówkę mu wpychał hihi

Aga
fajnie że młody sie dobrze uczy :)
a to że wariuje to też dobrze że ma energię
lepij tak niż jakby mial podpierać ściany
dobrze że laryngolog ok

gartki dal Nitki za takie ładne słownictwo :)
niech ci wraca do zdrowia

a ty Aga śmigaj na badania bo nie ma co lekcewazyc takich symptomów - oby było wszystko ok :)
i pisz kobieto może za jakiś czas usłyszymy w TV o tobie

buziaki dla was

anrusku
super ze malenka tak ładnie siusia zazdroszcze :tak:
kurcze u ciebie już koniec i za moment dzidzia
fajnie :)
ciekawe jak mala zareaguje ?
powodzenia i tzrymam kciuki :tak:

Ada
widze kochana że z sikaniem tak jak u mnie
Natan siada na niego ale raz na jakiś czas coś zrobi :)
też taka prawda że nie kłade na to dużegoi nacisku bo czasmi brakuje mi rak żeby to wszystko ogarnąć :)
fajnie że zdrowi jesteście i mały walczy i roarabia :)
buziaki dla was

An
no widzę że jesteś mocno zapracowaną babeczką :)
kurcze z tą temperaturą to widzę tak jak ja masz jazdy
kurcze czemu te dzieci chorują ???/
i piszesz że taka reakcja na alergie jakieś u mnie nikt nie postawił takiej diagnozy
a małemu przy takiej temp przez tydzień nic nie było
zero kaszlu kataru itp
lekarze sami nie wiedzą czasmi mówie ci
strzelają
i to częstpo ślepakami :wściekła/y:
ważne żeby u ciebie odkryli o co chodzi
pisz jak bedziesz wiedział co to
buziaki dla was i zdrowka

Iwonka gdzie jesteś co tam u was ?????


ja musze uciekać bo dzieciaki wzywają

papapa
i buziaki dla wsztsykich
zdrowia x100
 
Dzień Dobry:-)

Co tam u was słychac??Jakieś pustki tutaj ostatnio.U nas leci,Patryś zdrowy,tylko mu nadal oczka łzawią no i najprawdopodobniej będzie miał przetykane te kanaliki.:-(No cóż jakoś to przetrwamy,na razie ma jeszcze jeden lek na 2 tygodnie ale nie widzę poprawy:no:Mnie znowu plecy bolą,juz nie wiem czy to krzyże czy korzonki:sorry:

Ruda oby to fatum w końcu minęło,fajnie,że już u was dobrze:tak:Nieciekawie masz z tymi pobudkami,a wiesz,że Patryk czasami też ma takie noce,że spac nie może.Potrafi 2 godziny się przewalac na łóżku albo siedzi.I też się zastanawiałam co może byc przyczyną,na bezsennośc cierpi czy jak:eek:Wogóle to bardzo jestem ciekawa kiedy on prześpi całą noc.A Alex się budzi w nocy do karmienia?Super,że się rodzeństwo tak lubi:tak:To masz małego pomocnika:-)

Pozdrawiam;-)
 
reklama
Dzień dobry:-):-):-)
Widze że tak coś tu mało piszecie:-p
jekieś zajęte jesteście kobiety;-)

ja porobiłam badania ale jescze wyników nie mam bo jescze usg mnie czeka a nie chcę za każdym wynikiem osobno latać...ostatnio poszłam na usg ale dr poweidział że za mało się opiłam i nie wiele tu widzi i przełozył mi badanie na najbliższy czwartek i kazał pić duuużżżooo od rana:-D no i zobaczymy.
z małą dziś byłam na kontroli bo kaszle jeszcze i trochę smarczy...ale jest w miarę ok i zostaił ją tylko na witaminach już.
młody ma pasowanie na ucznia w piątek wiec ważny dzień, pójdę fotki trzaskać pewnie:tak:

Tym czasem zycze wszystkiego dobrego i miłego dnia am kochane, do nastepnego napisania:happy:
 
Do góry