reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Myla skoro mialas pecherzyk 18mm to mozliwe ze owulacja nastapi za 2-3 dni liczac ze pecherzyk rosnie 1-2 mm na dobe.. moj ginek mowil ze pecherzyk taki dobry to ma 20-22mm i jest gotowy by peknac.. troche male endo mialas, ale mysle ze jeszcze podroslo do czasu pekniecia i zagniezdzenia zarodka.. zwykle faza lutealna powinna miec ok 14 dni.. jesli ma sie krotsza to wtedy trzeba wspomagac sie progesteronem zeby jajeczko mialo czas sie zagniezdzic..;-)

dygotkaa no mozliwe.. ja tez mam wrazenie ze czuje motylki w brzuchu od paru dni... :tak:
 
reklama
Olusia nie mam pojęcia ile ma moja faza litealna ale progesteron raczej nie był potrzebny. Moje dziecko wbilo się zębami w macicę ;)
Neta w szpitalu owszem, te co do domu przylazily to mówiły ze po co się mecze... Pewnie nie chciało im się tłumaczyć jak mi pomoc
 
Myla to twoja faza musiala miec min 10-12 dni... bo gdyby krocej to niestety nie powiodloby sie.. no chyba ze bys brala lutke... no ale nie ma co gdybac.. wazne ze sie udalo :tak:
 
dziewczyn, ale mam ciagoty na ostre, kwaszone juz nie wiem sama co jesc, najlepiej jakies ogorki chilii chyba. Wciagnelam troche salatki kwaszonej kapusta z marchewka, na kolacje jako z pasta z ostrej papryki i jeszcze jest chcica :)
no i jak z tymi sledziami, bo tylko jedna odpowiedz znalazlam, moze wiecej ososb ma odpowiedz czy mozna w ciazy czy raczej nie?

Nadzieja, zrobiłaś mi smaka na śledzia. Mam w lodówce akurat, więc chyba zjem. Ja raczej wychodze z założenia, że jeśli mi się czegoś chce, to znaczy że organizm potrzebuje. Oczywiście poza ewidentnymi zakazami własnie typu sushi i tatar.
 
Hejka. Skrobiecie, skrobiecie i normalnie już nie pamiętam co u kogo i w ogóle.

Pamiętam tylko, że któraś dziewczyna w szpitalu jest - to życzę dużo zdrówka i żeby Cię długo nie trzymali!

Ja właśnie dziś wypis odebralam, bo w zeszly weekend też w szpitalu byłam z poronieniem zagrażającym. Łykam duphaston i czuję się po nim tragicznie. :baffled: Brzuch ciągle boli, ciągle chce mi się spać, a o bólach głowy nie wspomnę.. w Pon wizyta kontrolna to poproszę o odstawienie tych tabletek.

vesunna
- Mnie to imię strasznie zauroczyło, dlatego marzymy o synku. ;-) Jak nie tym razem, to następnym. :)

Ja dziś obchodzilam 24 urodziny mojego męża ;-)

Dobranoc! :-D
 
Dobry :-)
Ja juz wstałam do fryzjera na 7:30 mam termin :-)
Cisnę do piekarni bo głodna jestem a nawet kromki chleba nie mam :-(

Zycze wam udanej soboty :-)
U nas ma dzis i jutro byc 24-26 stopni i słoneczko non-stop :-)

Buziaki
 
Karina to miłej wizyty Ci życzę :-D a wysłałam meza wieczorem na zakupy bo wiedziałam, ze z głodu padnę..bidulek musiał o 20 pedałować po chleb :-D

Ja ostatnio ryb unikam, szczegolnie śledzia i łososia bałtyckiego, ogolnie ryb bałtyckich. Takie ryby sa wręcz niewskazane dla kobiet w ciazy ze względu na obecność toksyn, metali ciężkich, w tym rtęci (od razu mi przychodzi autyzm na myśl..) normy sa przekraczane wielokrotnie ale i tak sie je sprzedaje i truje ludzi. Ja śledziowi mowię nie :nerd:

Myla szkoda, ze na taka pipę trafiłaś. Nawet małe miękkie cycki mogą produkować pokarm, nie ma co sie zrażać, dziecko moze jesc niewiele 2-3 po porodzie bo ma zapas jeszcze z zycia w brzuszku. Wystarczy mu troszeczkę choc trzeba przystawiać, zeby pobudzić laktację.

Ja teraz chce karmić do pół roku mniej wiecej. Na moim forum październikowym sa 3 mamy karmiące (dzieci maja rok) i maja z nimi dramat..pobudka co 2h na ciumkanie, zasypianie przy cycku, spanie z dzieckiem, uzależnienie totalne. Chodzą jak zombiaki i nie wiedza co robic :-( ani nigdzie wyjsć bo dzieci płaczą za nimi, piszą, ze żyją w matrixie :baffled: i wcale ich dzieci mniej nie chorują, jedna malutka wręcz ciagle jest chora :-(
 
reklama
Lei dzieki :-)
Moj to by najpierw oczy wykręcał, potem by sie nagadał i wkońcu by poszedł lol .. Leniuch :p

Pierwsza faza lol u fryzjera :

ImageUploadedByForum BabyBoom1413610748.520616.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1413610748.520616.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1413610748.520616.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 37
Do góry