reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Aurelka dzieki :-)

Przy cesarce tez mialam znieczulenie w plecy, ale mnie od cycków w dół sparaliżowało ...,a bólu nie pamietam z szoku chyba co sie w ten dzien działo ...
 
Karina od razu lepiej :-D

Ja po bazarkach sie włóczylam, wydawałam pieniądze haha a potem na urodzinach byliśmy. Padam na buzie..

Aurelia mała nie spi w łożeczku?

Ja tez odciągalam mleczko przynamniej raz dziennie zeby maz dawał albo babcia, wujek, zeby sie malutka przyzwyczaiła. Po miesiącu mogłam spokojnie wyjsć na zakupy czy kosmetyczki bo wiedziałam, ze nie będzie problemu. A moj laktator ubóstwiałam, ssał jak marzenie :-D
 
Karina super wyglądasz :-) fotka z kosmosu bezcenna :-)

Dziewczyny życzę duuzo zdrowia, ja walczę przed zarazkami czs pokaże czy skutcznie :-)

Lei a jakiej firmy miałaś laktator?
 
Karina super.
Lei - dokladnie jaki laktator? Ja miałam amede elektryczna ale pozyczona od koleżanki. Teraz musze cos swojego kupic bo tamten w międzyczasie wyzionął ducha (ale 4 matki obsłużyl)
 
Lei - Ona już w łóżku śpi, kupilismy jej jednoosobówkę, ale niestety tylko wieczorami w nim zasypia i śpi, i to po kilkugodzinnej walce. W dzień niestety wózek. :baffled:


Mnie dziś znów brzuch boli, ja to się mam..

A któraś z Was przy poprzednim dziecku miała cesarkę z powodu - niewspółmierność matczyno-płodowa?
 
Natasza , Aylin :) dzieki

Neta no ja musiałam - u mnie juz katastrofa była ..., a moge tylko w soboty chodzić ...i jak jeszcze nie mam Terminu z młodą ...

Dobrej nocy dziewczyny :-)
 
reklama
Aurelia a od czego tak ma? Moze jej nie pasuje to łóżko? :eek:

Ja miałam z medeli wypożyczony taki porządny. U nas na recepte dają i kasa płaci, tylko za ten zestaw osobisty sie płaci chyba 10€ czy 15 nie pamietam. Jeszcze mi z apteki pan do domu przywiózł :-Dten co ja miałam to 1500€ kosztował, mercedes wsród pompek do cycków ;-)

Cos miałam pisać..Ahh dzis jak szlam dość szybko to złapał mnie skurcz jakby w szyjce :szok: troche sie wystraszyłam ale przeszło po 10 minutach...mam nadzieje, ze nie będzie sie to powtarzało..


Neta ja tez miałam brac wit D od 13 tyg ale zapomniałam..muszę sie do Endo zapisać!
 
Do góry