reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Cześć Wam! Nadrobić Was po 3 dniach, to trzeba być mistrzem, ale udało mi się!


kifsi - Witaj! :-D

Lei - Ten problem mamy i w łóżku naszym, w jej starym łóżeczku i w tym łóżku, więc nie mam już pomysłów co jej nie pasuje..
Mi lekarz powiedział, że nospe mogę 'jeść' nawet codziennie, tak samo jak apap przy moich migrenowych, okropnych bólach głowy. Ale wiadomo, że dla dobra maleństwa staram się to robić rzadko.

Anemonne - Ja brzuchol mam już ponoć wielki, wszyscy mi tak mówią. :eek:

Gemma - Witaj! ;-)

Milia - Biore, biorę ten duphaston. Wczoraj byłam u lekarza i kazał brać tylko 2 razy dziennie, więc teraz oby do następnej wizyty i może mi pozwoli całkiem odstawić. :-D


Widze, że temat ciuszków tego wałkujemy. (w każdym bądź razie było to na stronie 452 :-D) ja ciuszków dla dziewczynki mam tyle, że chętnie się podzielę. :-D Niedość, że po pierwszej córce mam, to jeszcze koleżanka mi 30 kg karton przysłała, a że u nas ma być chłopak to co ja z tym zrobie? :-pTak róż i fiolet na wokandzie. :biggrin2: - Więc jak będą chętne to zapraszam!

Ja kupiłam sobie dziś kurtkę i jestem meega zadowlona! Tylko jak brzuchol będzie w takim tempie rosnąć to nie wiem czy się podopinam.. :baffled:
Pokażcie swoje brzuszki tutaj! chce zobaczyć, czy tylko moj taki dziwnie duży, bo niestety na ten zamknięty nie mogę wejść.


U mnie etap na ogórki, jak nie zjem 2 słoików wieczorem to nie usne. :baffled: Najgorsze, że zapasy się kończą.. Czas odwiedzić jedną i drugą babcie. :-D
 
reklama
Aurelka to stane do kolejki po ciuszki dla malej, bo mam przeczucie ze bedzie dziewczynka, co prawda ginek nie byl do konca pewiem ale juz jakas wizje mam, ale tak na prawde co bedzie to pewnie dowiem sie albo za 1,5 tyg albo jeszcz pozniej... he he :-)


A ja wlasnie robie sobie kaszke malinowa... mam smaka i glodna jestem.... i mam cos dzis ochote na slodkie...:tak:
 
Możecie mi wierzyć czy nie ale mi ostatnio na taki mocny bol głowy pomogło natarcie skroni i czoła nad nosem nalewka bursztynowa. Jakoś w to nie wierzyłam bo ciocia szukała mi jakiś homeopatycznych ale dzwoniła gdzieś i babka powiedziała ze w ciąży nie poleca ale ta nalewkę jak najbardziej i podeszlam sceptycznie i się Milo zaskoczyłam :D przed ciąża bralam silne środki przeciwbólowe na kodeinie więc takie środki jak apap w ogole na mnie nie działają...
 
W aptece normalnie powinna być dostępna. Ja za nią dalam ok 10zl. Mi ciocia farmaceutka takie cuda wynajduje o jak na razie trafia :) sama w szoku byłam bo nie wierzyłam w takie cuda :) możesz sobie o niej poczytać bo ona ogólnie ma różne działania, bo i przy przeziebieniu ciocia kazała MO sparowac nią klatkę piersiowa :)/
 
Bursztyn do nalewki moxna w zielarskich kupic. Zalewa sie spirytusem. Genialny środek. Ja mam w szafeczce i w razie czego do nacierań stosuje.

Ej ja tez chetna na ciuszki dla dziewczynki. Moze w końcu zalozymy ten bazarek :)

Pamiętam jak na czerwcowkach czesc miało przeczucia które die nie sprawdziły hihi potem odsprzedawanie ciuszków bylo.
 
Karina ja w poprzedniej ciazy miałam wiecej orgazmów niż przez całe zycie :-D juz sie martwiłam, ze cos ze mną nie tak. Czekałam tylko aż maz z pracy wróci albo i nie hahahaha :-D

No nieraz ciezko czekac :p haha


Aylin - na ciuszek dla dziewczynki z Niemiec ale musi byc dziewczynka !!! MAM nadzieje ze u kazdej z nas bedzie ;) Ciuszek ciuszkiem przeboleje ;) ale zebys Karina wykrakała ;)

Zobaczymy co bedzie :)
Dziołchy górą lol

Vesunna no na telefonie zlikwidowali ta opcje :( lubie itp. Dlatego juz nic nie klikam , bo tylko z telefonu nawijam :)
Oby lepiej było ze stopa ..., mi samo przeszło :)

Aylin to zakładaj nowy temat : bazarek, pchli targ czy jak chcecie :)
 
reklama
... niestety ja przeczuwam chlopaka. Wszystko okaze sie 4 listopada. Rowno za 2 tyg :-)
ja mam nadzieję, że się dowiem w ten piąteczek !!! :)
o 9 rano :)
!!!

Ja dzisiaj jakoś w nocy padlam i nie obudzilam się w nocy do toalety i o 6 obudził mnie mega bol pęcherza...jak poszlam w końcu do toalety to myslalam ze nigdy mi do końca z pęcherza nie zejdzie -_-

Jezu, miałam dziś dokładnie to samo, o 7 rano z łóżka spełznąć nie mogłam tak mnie pęcherz bolał :(


Kurde, jutro może Was doczytam, dziś już mi się oczęta zamykają :(


Dobrej nocki !
 
Ostatnia edycja:
Do góry