reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

asiatipl ja nie wiem, myślałam, że czuję nieraz ale to chyba nie to, sama nie wiem, czase czuje takie uwypuklanie się w środku taki nacisk i tyle :( az się martwie bo się nakręcam..

Olusia 3 skończył... jest teraz lepiej ale musze panowac nad sobą :p
 
reklama
Bo trzeba byc opanowanym po prostu:-D:-D jak pozniej o tym myslalam to az mi nie dobrze bylo, ale trzeba byc twardym i opanowanym, jeszcze pozniej mojego uspokajalam bo kawe se zrobil do pracy i mu sie wylala a on to taki nerwowy od razu.

Myla sorry ze ci sniadanie zepsulam:zawstydzona/y:

Jaga udanej wizyty

Doli tylko spokoj cie uratuje, a moze zajmij go czyms ciekawym?
Lei jednak nie zmoglam siedzialam przed kompem i mi sie oczy zamykaly i od 11 do 14 sie wyspalam
 
Kuklaki a mi sie tez chce spac... chyba sie kikne na chwile... a wstalam dzis pozno bo po 10...;-)

Jaga udanej wizyty:tak:

Doli spokojnie... nie denerwuj sie! :tak: wiem ze czasem nerwy i ponosi nas ale spróbuj sie wyluzowac... troszke... he he
 
Kuklaki zjadlam zupe wiec moge isc na chwile sie kimnac...:tak: a pogoda brrrr... deszczowo i ponuro ...


oj jak ja bym się kimneła.... w dodatku pogoda paskudna, pada, pada i pada ;/
cosik mnie dzis kluje z prawej strony pod zebrami ponizej piersi... dziwne
raz dosc mocno zakuło .. :/

miłej drzemki tym kórzy się mogą jej oddac :-)
 
vesunna - Proszę, oto mój brzuchol. :laugh2::-D

marela - Ja i tak po kolei czytam każdą stronę od mojego ostatniego postu, więc w sumie tak mi wygodniej. Ale dzięki za chęć pomocy :-D

kuklaki - 2 to i tak pikuś, jakbym mogła to i z 5 bym na raz zjadła. :laugh2: WP_20141016_003.jpgWP_20141022_002.jpg

Aj, jedno zdjęcie do góry nogami. :-p i wybaczcie za porządek w tle. :-D
 

Załączniki

  • WP_20141016_003.jpg
    WP_20141016_003.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 50
  • WP_20141022_002.jpg
    WP_20141022_002.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Do góry