reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Hej mamuski ;)

U mnie ok. Czasu brak :(
W pracy sajgon oczywiscie,ciagle jakies szkokenia,prezentacje,projekty... ale dobrze bo czuje sie potrzebna :) :)
W domu masakra. Na uczelni tez
Moja promotorka dzwoni do mnie co tydzien i musze jej zdawac relacje co zrobilam...

Ruchow jeszcze nie czuje. W pierwszej ciazy poczulam w 16tyg. A teraz cisza...
Za miesiac mam dopiero usg a wizyte w styczniu...

Nie wiem dokladnie co u Was,probuje podczytywac ale nie zawsze sie udaje. A teraz to musze przeczytac 3 ksiazki w 10 dni wiec bedzie hardcorowo... echhh...
 
Karin skad ty ta kanape zamowilas z chin? Tak dlugo czekasz i jeszcze nie cala. Skandal. Wez im to zwroc i zamow gdzie indziej.
Moja mama zamowila brame garazowa czeka dwa miesiace i przedwczoraj dzwonia ze wlasciciel firmy umarl i nie zrobia no bo teraz to nie wiedza jak to z firma bedzie.

Myla wyspisz sie przynajmniej za wszystkie czasy. A z ta pinda po chodniku to dobre. Ha ha ha
 
Haha ja czekałam dwa miesiące na gryzak z Chin...moja corka go uwielbia ale był moment, ze zwątpiłam, ze dojdzie. Stał na cle dość długo haha. W Pl mozna go normalnie zamówić ale wtedy nie wiedziałam czy nie było ;-)
 
Kuklaki pewnie ze z chin .. he he nie no masara jakas... tyle czasu i nie kopletna...:-(opieprzylabym kierownika... widze ze u ciebie z ta brama garazowa tez nie ciekawie... !!

p.s dzis tez do pozna buszujemy?
 
Asiore a ja mam ochote na budyn czekoladowy... :tak: pyyyychotka...


Tabasia to faktycznie nie ciekawie masz... tyle na glowie... ciesze sie ze w pracy sie spelniasz zawodowo... a studia i pisanie pracy to jeszcze dodatkowo wyczerpujace i stres...3 ksiazki w ciagu 10 dni? a jakies grube czy chude? hehe :tak: a te ksiazki to na jakies zaliczenie?

Aurelka to wypatruj mnie, bede stala na chodniku !! :tak: bede machać rekami ze to ja.... he he
 
reklama
No teraz to mogę do pozna siedzieć. Wiecie co ja dziś zjadlam... Na śniadanie 1,5 bułki z serem później banan potem 1,5 bułki z serem i na kolacje 2bulki z serem i salami (dla odmiany) w tym wszystkim wypilam chyba z 15 kubków z herbata!!!jeeee

Asior ale mi na budyń ochotę zrobilas...nie mam mleka tyle...to zjem loda :tak:
 
Do góry