reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
nacias,
Moja też nie chce jeździć w wózku. Wszystko ją ciekawi i gdy nie może obserwować co się dzieje dookoła, to zaczyna się drzeć. A że smoczka nie chce, to nierzadko muszę ją nosić na rękach. Cóż.. karma mnie dopadła ;]


Ja swojej nie zostawiam luźno w leżaczku, bo od razu zaczyna kombinować ;) Zaczyna się już przewracać z brzucha na plecy. Coraz więcej "gada" i... nie przesypia nocy ;] Nie wiem co jej się stało. Po dzisiejszej nocy jestem nieprzytomna, ledwo wstałam z łóżka - i tylko dlatego, bo trzeba było się nią zająć. Mój chciał dać mi się przespać z 2 h, ale Mała jak na złość - co pół h kupka i heja na przewijak, a że łożeczko w sypialni... Także jak teraz w nocy nie wyluzuje, to ja jutro będę miała konkretny kryzys :] Nie mam do niej żalu.. Mam wrażenie, że to te dziąsła ją budzą, bo co innego? A miało być tak pięknie... ;)
 
Moja w wózku jeździ normalnie ;) obserwuje leżąc :) albo się bawi a dziś to zaczęła mi w wózku stopę własną wcinac :D

Ze spaniem roznie raz się budzi często a raz spi całą noc

Mam pytanie, kupiłam z nestle ta kaszke mleczna manne, czy lepiej robić jej trochę z lyzki i dawać codziennie np z obiadkiem czy jaj normalna kaszke i co parę dni ta a tak to dalej bezglutenowa jakas ?
 
Hejka
Ja moja to juz jakis czas zapinam w bujaku bo dzwiga dupe do gory wygina sie w luk i zjezdza na dol i nogi juz wisialy na zewnatrz.
W wozku tez zapinam ale to przez to ze nie mam gondoli a u mnie takie gorki ze by mi mogla wyjechac, a nogi to wywala na wierzch:-D
 
witam

wczoraj mieliśmy dzień nie-jedzenia
masakra
nigdy nikomu nie życzę. nie ma nic gorszego jak dziecko nie chce jeść a moje nie jadło. jadło 40 ml i koniec. na kolejne 6 godz. nic nie chciał. dopiero na wieczór zjadł całą porcje naraz !
mam nadzieje, że dziś nadrobi bo narazie od ra a 2 porcje zjedzone w 3/4

w nocy znowu się budzi..coraz częściej..dziś już 3 razy..
dziąsła u góry ma już tak nabrzmiałe jakby miały eksplodować. mam nadzije, że ten stan nie potrwa długo bo się wszyscy wykończymy


przyszło mi krzesełko do karmienia wczoraj, będzie czekać na właściwy czas a przynajmniej mam to z głowy

dziś idę na łatwizne i zamawiam pizze
 
Hej hej
Po szczepieniu Gucio waży 7600 i mamy zielone światło na rozszerzenie diety

Doli my mamy krzesełko do karmienia rozkładane prawie na płasko wiec Gucio je na pół leżąco jak w bujaku
Niestety noce u nas dalej z pobudka ok 2 i 5

Byliśmy tez na kontroli u rehabilitantki i mały wg vojty i bobath jest z umiejętnościami na poziomie 6 miesiąca pogoni bardzo
 
Hej!
tylko melduję, że żyjemy całkiem nieźle, nie odpiszę nikomu, bo czasu nie mam. Jutro jedziemy caa rodzinka na weekend do Warszawy, wiec też mnie nie będzie. Buźka!
 
hej

dzisiaj był banan! oj ale smakował
za to obiadku nie ma, bo były by 2 nowości inaczej

wzięłam się za mycie okien i gruntowne sprzątanie czyli jak co pare dni ...no bez okien :p

czekam aż uśnie mały i kończe..

jeźzimy już spacerówką, super jest. nie dość, że lżejsza od gondoli! to małemu się podoba. ma więcej miejsca. martwiłam się o pasy, ale nie ma sprzeciwu
 
reklama
Do góry