reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

zupa domowej roboty pochłonięta ze smakiem
dodatkowo był grudki w niej więc kawałki nam nie straszne!

mały dzisiaj przewraca się z pleców na brzuch w mgnieniu oka! :o
 
reklama
Asia dopytaj się lepiej. Bo to dziwne że po niskiej masie stwierdzi£a skazę i tak drastyczną dietę...

Adaś wczoraj miał zadką kupę dziś twardą...więc to różnie bywa
A Ty tylko kp?? Tto tym bardziej możliwe żadkie kupy...
 
natasza,
dopytałam. I faktycznie chodzi o ulewanie, a raczej wymioty :/ I nie chodzi o rzadkie kupki, tylko o śluz i krew w stolcu. Takie objawy plus niski przyrost wagi się kwalifikują do alergii pokarmowej.
 
a my dzis po probie brokula, chyba nie smakowal ;) krzywila sie jakbym jej cytryne dala :D haha zjadla raptem pare lyzeczek, a raczej polowek lyzeczki :p a jak potem chcialam dac cycka to jeszcze mi tym brokulkiem rzygla ;)
jutro chyba dam jej jakas zupke z marchewki i ziemniaka a w piatek zaczynamy owocki ;)

Asia no to moze byc przy alergii, u mojej jak miala ta skaze i przestalam jesc nabial to mi sie wydawalo ze i ulewanie jej przeszlo bo na poczatku mi az tak chlustala strasznie, choc Moj mowi ze przesadzam i ze to pewnie nie od tego bylo...
 
Asia a Twoja mała ma śluz i krew w kupie? :o
Skonsultuj sir dla pewności z innym lekarzem albo odstaw białko na tydzień dwa i zobaczysz. Ale dziwne żeby po takim czasie jej wyszła skaza dopiero..
 
No wlasnie dziwne że po takim cZasie skaza wyszla...no chyba że wczesniej już miala kupki ze śluzem i krwią??

U nas brokuł też nie podszedł Adaś miał odruch wymiotny więc go wywaliłam ;)
 
No mam jeszcze jeden słoiczek i dożuce mu do jakiejś domowej zupki ;)

Wiecie co zauważyłam że jak daje małemu coś z marchewką to mu się ulewa..nie wiem o co chodzi.. :(
 
reklama
Do góry