reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Hej!
tak cicho o chyba jeszcze nie było:-(
miał być w p-kolu piknik rodzinny, ale odwołali, dzieci zabawy będą miały tylko w środku, bo za zimno, u nas 12 stopni. Adusia zawiedziona bardzo.
poza tym żyjemy, Wojtuś nadal ma katarek, weekend fajny. i co tu pisać? dlatego taka cisza, jesienna melancholia się wkrada;-)
 
Ja też zaglądam, ale weny brak. Tata i starsza też chorzy, ja puk,puk, - odpukać jeszcze zdrowa, mała miała katar, ale w miare przeszedł. Ja choć obuwcałam sobie, że przed ukończeniem 6 m-ca nic nie innego nie dam do jedzeniea jak cyc, to wczoraj próbowałyśmy troszkę marcheweczki, a trzy dni temu troszkę jabłuszka, a a dzisiaj wieczorem kaszki ryżowej z moim mlekiem i myślę, że kaszka już powoli zagości na stałe w wieczornym menu, bo mała budzi się teraz trzy razy w nocy na jedzenie - mam nadzieje , ze tak do jednego uda nam sie ograniczyć
 
Nacias zdrowka dla was !

Aneczka ze mna chociażby ;) ja zagladam :)

Asia kaszka nic złego ja maj daje już prawie miesiac. ;) ale u mnie to wręcz pomysł lekarza, a z innych rzeczy to już były warzywka teraz owoce lecimy ;) a jak u innych rozszerzanie diety ? ;)
 
Niestety kaszka nie pomog£a, fakt nie było jej jakoś dużo bo ok 50 ml, ale mała i tak 3 razy pobudka, no zobaczymy, będziemy stopniowo zwiększać il.
 
reklama
Asiatipl my też kombinowaliśmy z kaszka. Dostał 150 ml łyżeczką i nic. I tak się obudził tylko pierwszy raz godzinę później. Normalnie budzi się po 23 a po kaszy obudził się po północy.
 
Do góry