reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Karol.jpg
 

Załączniki

  • Karol.jpg
    Karol.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Ha ha ha Nacias ale super juz sie gramoli :D ja nie moge ile dokladnie ma?
Moja narazie tylek podnosi i kmini co dalej :) no i suwa sie ale do tylu a nie do przodu :p

Aneczka szczepienie, noo placz byl... maruda do kapieli nie zeby tragedia ale no ewidentnie marudzila co chwila z byle czego, zjadla i po 8. zasnela przy cycku poki co spi... Boze od paru dni jakas masakra nocki mamy, budzi mi sie co maks 3 godz... oby to minelo szybko. no ja po porodzie zaraz nie bylam tak nie wyspana jak teraz
Ogolem to Mala wazy 6320 i znow uslyszalam ze malo... hmm ale czy w tym wieku prawie 400 g na miesiac to zle??
mala sie strasznie rozplakala podczas jej pomiarow i ciezko ja bylo zwazyc w ogole bo sie szarpala az, ta doktor to nie ma podejscia do dzieci chyba.

A i przez to wszystko zapomnialam nawets spytac u dr czy mam jej do kaszki mleko juz zmienic na 2. hmm myslicie ze przejsc na nastepne czy podejsc i zapytac wpierw? Mala tak mleka nie pije tylo kaszke na nim robie ale akurat konczy mi sie 1. i nie wiem jakie kupic, a mam jeszcze bezmleczne kaszki wiec chce mleko jakies kupic
 
Aga Karol urodził się 17.03 ale powinien 25.04 :-) a jeśli chodzi o mleko ja tydzień przed 6 miesięcy po prostu przeszłam na 2. Wiem, o ja zła i niedobra ale nic nie mieszalam tylko po prostu podałam 2 i u nas ok. A no i ja zmieniłam ogólnie mleko bo na 1 był na gerber a teraz jest na nan.
 
A 400 g na miesiąc moim zdaniem ok. Mi Karol od 13.08 do 01.10 przybrał kilogram ale ja nie wiem,bo on jako ze się urodził za wcześnie i mały to chyba nadrabia. A dziecko ważne ze przybiera. Jak nie spada z wagi to nie ma co się martwić. Niektóre dzieci mają taką urodę :-) a ile ona dokładnie ma?
 
Aga - wg mnie 400g na m-c to ok, ale lekarzem nie jestem. a co do mleka, to myślę, że 2 jest ok, tylko, ze to raczej stopniowo zmieniać. Mieszać 1 z 2, zwiększając porcję 2. Tak bym robiła przynajmniej.
Czekamy na rehabilitantkę, ciekawe, co powie, bo wg mnie Wojtuś mega postęp zrobił ostatnio. no tylko ja nie widzę, czy asymetria się utrzymuje, czy nie, bo ona juz jest bardzo niewielka. Zacznie raczkować, to zniknie. Buźka!
 
reklama
teraz te nasze dzieci beda coraz mniej przybierac i to jest normalne :)
moja przybrala kilo w dokladnie 2 miesiace i jest ok :)


Basia mi od kilku dni poplakuje tak ze jej nie poznaje :( o wszystko ryk i to z lzami jak grochy nigdy tak nie miala a w nocy sie obudzila z takim placzem ze z 20min nie potrafilam jej uspokoic :( juz sobie zaczelam wkrecac ze to jakas reakcja poszczepienna :( bo zaczelo sie to w 2 dni po szczepieniu :(
 
Do góry